czwartek, 15 listopada 2018

Pies.pl poleca: bajkowe psiaki

27 listopada 2017 13:56 Zostaw komentarz

Pies.pl poleca: bajkowe psiaki

To nie jest zwykły kalendarz ścienny na 2018 rok!

Wystąpiły w nim psy przebywające pod opieką Stowarzyszenia „Pomiechowskie Bezdomniaki” oraz dzieci z tamtejszego przedszkola i podstawówki. Modele wcielili się w baśniowe postacie i cudownie odegrali swoje role, co widać na poszczególnych kartach kalendarza.

– Chciałam stworzyć kalendarz, który będzie pokazywał urodę i fajny charakter naszych bezdomniaków – mówi pomysłodawczyni i twórczyni kalendarza, Żaneta Żmuda-Kozina. – Dzięki temu projektowi pokazujemy, że każdy może znaleźć dla siebie przyjaciela. Psy znajdujące się pod opieką stowarzyszenia doskonale współpracowały z dziećmi w różnym wieku, cierpliwie powtarzały swoje role i cieszyły się każdym kontaktem z człowiekiem. Na zdjęciach zupełnie nie widać, że są to zwierzęta bezdomne, wprost przeciwnie, idealnie zagrały swoje bajkowe role.
Kalendarz-cegiełkę można kupić przez internet wpłacając na konto stowarzyszenia cegiełkę w kwocie minimum 20 zł.

Stowarzyszenie „Pomiechowskie Bezdomniaki”
Bank Pekao SA 18 1240 3480 1111 0010 7213 5490
(w tytule wpłaty prosimy podać hasło KALENDARZ, oraz jeśli ma być wysłany pocztą należy doliczyć kosz przesyłki 12,50 zł niezależnie od ilości zamówionych sztuk).

Konieczne jest też potwierdzenie zakupu mailem:

pomiechowskie.bezdomniaki@gmail.com

lub kontakt telefoniczny: 605-083-646

 

Pies.pl poleca: bajkowe psiaki Reviewed by on . Pies.pl poleca: bajkowe psiaki To nie jest zwykły kalendarz ścienny na 2018 rok! Wystąpiły w nim psy przebywające pod opieką Stowarzyszenia „Pomiechowskie Bezdo Pies.pl poleca: bajkowe psiaki To nie jest zwykły kalendarz ścienny na 2018 rok! Wystąpiły w nim psy przebywające pod opieką Stowarzyszenia „Pomiechowskie Bezdo Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top