środa, 20 lutego 2019

Pies na zasiłku dla bezrobotnych

7 lutego 2018 07:07 Zostaw komentarz

Pies na zasiłku dla bezrobotnychPies na zasiłku dla bezrobotnych

Taka historia jest możliwa chyba tylko w USA, a konkretne w Michigan. Ryderowi, psu Michaela Haddocka, przyznano zasiłek z Agencji Ubezpieczeń od Bezrobocia.

Właściciel psa był zaskoczony czytając list, w którym agencja informuje o przyznaniu Ryderowi zasiłku w wysokości 360 $ tygodniowo. – Nie wiem, co zrobi z tymi pieniędzmi — zażartował sobie w wywiadzie dla Detroit Free Press Michael Haddock. Takie imię w rodzinie państwa Haddock nosi tylko pies. Na dodatek, z informacji zawartych w liście wynika, że ostatnim miejscem pracy Rydera była restauracja w Detroit.

Agencja Ubezpieczenia od Bezrobocia przyznała, że wysłała list z informacją o decyzji przyznania zasiłku, ale zapewnia, że pomyłkę naprawiono jeszcze przed faktycznym przyznaniem pieniędzy.  Jak tłumaczono, w stanie Michigan znacznie wzrosła liczba fałszywych wniosków o świadczenia. Przestępcy, którzy mają dostęp do danych osobowych obywateli takich jak nazwisko, adres czy numer ubezpieczenia, starają się na tych informacjach właśnie w taki sposób zarobić.

 

Pies na zasiłku dla bezrobotnych Reviewed by on . Pies na zasiłku dla bezrobotnych Taka historia jest możliwa chyba tylko w USA, a konkretne w Michigan. Ryderowi, psu Michaela Haddocka, przyznano zasiłek z Agen Pies na zasiłku dla bezrobotnych Taka historia jest możliwa chyba tylko w USA, a konkretne w Michigan. Ryderowi, psu Michaela Haddocka, przyznano zasiłek z Agen Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top