sobota, 20 stycznia 2018

Pies spacerował po dachu stodoły

23 października 2017 14:21 Zostaw komentarz

Pies spacerował po dachu stodoły

Dach znajdował się około 12 metrów nad ziemią, a stoszowiccy strażacy (woj. dolnośląskie) musieli rozebrać kilka dachówek by pomóc psu.

– Taka akcja przydarzyła nam się po raz pierwszy – przekonywał w sobotni poranek strażak ze Stoszowic koło Ząbkowic Śląskich, dla którego pies na dachu to sytuacja jednak niecodzienna.  Na miejsce akcji strażacy co prawda pojechali wozem z podnośnikiem, ale nie mogli go użyć ze względu na przebiegającą koło stodoły linię telefoniczną, stąd decyzja o częściowej rozbiórce dachu.

Pies zachowywał się spokojnie i ufnie. Sam podszedł do strażaków i bez oporu pozwolił się ściągnąć na ziemię. Od razu trafił pod opiekę mieszkającego po sąsiedzku właściciela, który nie potrafił wyjaśnić jak pies znalazł się na dachu.

fot. OSP Stoszowice

Pies spacerował po dachu stodoły Reviewed by on . Pies spacerował po dachu stodoły Dach znajdował się około 12 metrów nad ziemią, a stoszowiccy strażacy (woj. dolnośląskie) musieli rozebrać kilka dachówek by po Pies spacerował po dachu stodoły Dach znajdował się około 12 metrów nad ziemią, a stoszowiccy strażacy (woj. dolnośląskie) musieli rozebrać kilka dachówek by po Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top