niedziela, 20 stycznia 2019

Owczarek niemiecki zaatakował chłopca i ciężarną

18 maja 2018 07:50 Zostaw komentarz
Owczarek niemiecki zaatakował chłopca i ciężarną

Value Stock/EASTNEWS

Owczarek niemiecki zaatakował chłopca i ciężarną

5-latek z Kowalowic został dotkliwie pogryziony przez psa, chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do Opola. Ucierpiała także ciężarna matka dziecka, która stanęła w obronie swojego dziecka.

Chłopczyk ma obrażenia głowy i twarzy, najprawdopodobniej został zaatakowany przez psa, gdy do niego podszedł. W zdarzeniu ucierpiała także ciężarna matka chłopca, która broniła dziecka przed psem. Kobieta została zabrana do szpitala.

5-letni Kacper razem z bratem chcieli pogłaskać owczarka, którego znali. Pies był przywiązany do barierek przed sklepem, jego właściciel był w środku. – Jednemu z chłopców nic się nie stało, natomiast 5-latek doznał ran szarpanych skalpu skóry głowy, policzka, żuchwy – informuje Paweł Chmielewski, rzecznik namysłowskiej policji.

Dziecko śmigłowcem LPR zostało przetransportowane na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Jego ciężarna matka nie wymagała hospitalizacji – założono jej dwa szwy na głowie. Jak mówił w TVN24 dr Wojciech Walas, ordynator oddziału, chłopiec przeszedł operację. Jego stan jest ciężki, ale stabilny.
Policjanci wyjaśniają sprawę. Zebrali już dokumentację dotyczącą psa. Zwierzę ma aktualne szczepienia. Na razie zostało ze swoim właścicielem.

 

Owczarek niemiecki zaatakował chłopca i ciężarną Reviewed by on . [caption id="attachment_35095" align="alignleft" width="300"] Value Stock/EASTNEWS[/caption] Owczarek niemiecki zaatakował chłopca i ciężarną 5-latek z Kowalowi [caption id="attachment_35095" align="alignleft" width="300"] Value Stock/EASTNEWS[/caption] Owczarek niemiecki zaatakował chłopca i ciężarną 5-latek z Kowalowi Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top