niedziela, 20 stycznia 2019

Niedźwiedź zamiast mastifa

16 maja 2018 07:47 Zostaw komentarz
Niedźwiedź zamiast mastifa

fot. EAST NEWS/MARCO LEONARDI

Niedźwiedź zamiast mastifa

Dwa lata temu podczas wakacji Chinka kupiła rasowego szczeniaczka mastifa tybetańskiego. Teraz okazał się rasowym … niedźwiedziem.

Zachowanie szczeniaczka od początku wydawało się rodzinie podejrzane ze względu na ogromny apetyt: zwierzę codziennie pochłaniało skrzynkę owoców i dwa wiadra makaronu. Rodzina ostatecznie dostrzegła swoją pomyłkę, kiedy zwierzę nie przestawało rosnąć, za to zaczęło wykazywać talent do chodzenia na dwóch nogach. Wiecznie głodny mastif wyrósł na ponad stukilogramowego niedźwiedzia, którego służby zidentyfikowały później jako zagrożonego wyginięciem niedźwiedzia himalajskiego. Zwierzę było warte na czarnym rynku dziesiątki tysięcy złotych.

Opiekę nad niedźwiedziem przejęło centrum ds. opieki nad dzikimi zwierzętami po tym, jak rodzina skontaktowała się z nim, prosząc o pomoc. Pracownicy centrum, którzy przyjechali po „pieska”, przestraszyli się na widok stukilogramowego niedźwiedzia, który na co dzień mieszkał z rodziną w domu. Ze względów bezpieczeństwa zwierzę zostało uśpione na czas transportu.

źródło: TVP Info

Niedźwiedź zamiast mastifa Reviewed by on . [caption id="attachment_35075" align="alignleft" width="300"] fot. EAST NEWS/MARCO LEONARDI[/caption] Niedźwiedź zamiast mastifa Dwa lata temu podczas wakacji C [caption id="attachment_35075" align="alignleft" width="300"] fot. EAST NEWS/MARCO LEONARDI[/caption] Niedźwiedź zamiast mastifa Dwa lata temu podczas wakacji C Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top