wtorek, 19 marca 2019

Najbardziej wyrachowana suka

31 października 2018 05:57 1 komentarz
Najbardziej wyrachowana suka

Betsy/FB

Najbardziej wyrachowana suka

Takie zdanie o swoim psie ma jej właścicielka, i jak się okazuje – niebezpodstawnie. 

Właścicielka suczki nakryła ją pewnej nocy na gorącym uczynku. Princess co noc wymyka się ukradkiem z domu i biegnie na parking restauracji serwującej hamburgery w stanie Oklahoma. Tam udaje bezpańskiego psa i z miną niewiniątka prosi klientów o jedzenie. Obok błagalnego wzroku suczki nikt nie potrafił przejść obojętnie. Klienci hojnie częstowali ją hamburgerami, co widać po okazałych gabarytach Princess.

– Przestańcie karmić tego spaślaka – zaapelowała właścicielka suczki na Facebooku. – To naciągaczka, która udaje bezdomną, żeby ludzie się nad nią użalali i dawali jej hamburgery.

Dzieki temu wpisowi Princess w ciągu zaledwie kilku dni stała się jedną z najsłynniejszych suczek na świecie.

źródło: fakt.pl

Najbardziej wyrachowana suka Reviewed by on . [caption id="attachment_36183" align="alignleft" width="169"] Betsy/FB[/caption] Najbardziej wyrachowana suka Takie zdanie o swoim psie ma jej właścicielka, i j [caption id="attachment_36183" align="alignleft" width="169"] Betsy/FB[/caption] Najbardziej wyrachowana suka Takie zdanie o swoim psie ma jej właścicielka, i j Rating: 0

komentarze (1)

  • Dominika Nawczyk

    A czy nie lepiej po prostu zacząć pilnować psa, żeby nie uciekał co noc zamiast apelować na facebooku o niekarmienie czworonoga?

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top