poniedziałek, 11 grudnia 2017

Modelki i staruszki

3 kwietnia 2017 15:12 Zostaw komentarz

schron04Modelki i staruszki

Niedawno we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt odbyła się nietypowa sesja fotograficzna. Modelami były psie i kocie staruszki, które pozowały z pięknymi modelkami z agencji WOmanagement.

Starszym zwierzakom nie jest łatwo znaleźć nowy dom, dlatego właśnie one zostały wybrane do sesji. Właścicielka agencji modelek sama niedawno adoptowała psiaka ze schroniska, a los pozostałych czworonogów niezwykle ją poruszył i postanowiła zrobić coś, by pomóc im w znalezieniu nowych domów. Zwierzaki pozowały jak profesjonaliści, a to za sprawą smakołyków i pieszczot, którymi zostały obdarowane przez modelki. Każdy psi i koci staruszek został sfotografowany z dziewczyną i solo w ozdobnej opasce lub czapeczce na głowie. Profesjonalne zdjęcia bardzo pomagają w promocji czworonogów, na co mają nadzieję pomysłodawcy akcji. Na potrzeby sesji stworzono też hashtag #zeschronudodomu, gdzie można oglądać zdjęcia i wspierać zwierzaki.
Właścicielka agencji deklaruje, że to nie koniec współpracy schroniska z agencją modelek. W planach jest już kolejny projekt, tym razem plenerowy. A tymczasem wszyscy czekają na odzew po opublikowaniu zdjęć z sesji staruszków, bo projekt ma sens wówczas, gdy chociaż jeden podopieczny schroniska znajdzie swój dom.

schron02

schron03

schron01

Zapisz

Modelki i staruszki Reviewed by on . Modelki i staruszki Niedawno we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt odbyła się nietypowa sesja fotograficzna. Modelami były psie i kocie staruszki, k Modelki i staruszki Niedawno we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt odbyła się nietypowa sesja fotograficzna. Modelami były psie i kocie staruszki, k Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top