poniedziałek, 19 lutego 2018

Właściciele przywiązanego za obrożę szczeniaka odnalezieni!

17 października 2017 12:59 Zostaw komentarz

Właściciele przywiązanego za obrożę szczeniaka odnalezieni!

Skomlącego szczeniaka znalazł przypadkowy mieszkaniec Łodzi, który intensywnie poszukiwał sprawcy bestialstwa za pomocą facebooka.

Policja ustaliła, że za przestępstwem może stać 42 – letnia kobieta. O losie psa wiedział też najprawdopodobniej mąż oraz 19 – letni syn kobiety. Podczas przesłuchania, swoje postępowanie kobieta tłumaczyła złą sytuacją lokalową.

Pies był tak ciasno przypięty za obrożę do drzewa, że nie mógł się nawet pochylić.  „Poszukujemy osób które może widziały tego pieska i pomogą wskazać osobę która jest odpowiedzialna za ten czyn. Mamy nadzieję że sprawa może być wyjaśniona i skończy się ukaraniem zwyrodnialca” – napisał na swoim profilu Rafał Maciejewski z Łodzi.
Postępowanie wyjaśniające prowadzą policjanci z Kleszczowa oraz Bełchatowa, którzy już ustalili sprawców dzięki pomocy internautów. Pies został przewieziony do  schroniska dla psów w Bełchatowie.

Za znęcanie się nad zwierzęciem grozić może kara dwóch lat więzienia. Jeśli doszło do znęcania ze szczególnym okrucieństwem, kara może wzrosnąć do trzech lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Właściciele przywiązanego za obrożę szczeniaka odnalezieni! Reviewed by on . Właściciele przywiązanego za obrożę szczeniaka odnalezieni! Skomlącego szczeniaka znalazł przypadkowy mieszkaniec Łodzi, który intensywnie poszukiwał sprawcy be Właściciele przywiązanego za obrożę szczeniaka odnalezieni! Skomlącego szczeniaka znalazł przypadkowy mieszkaniec Łodzi, który intensywnie poszukiwał sprawcy be Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top