niedziela, 20 stycznia 2019

Młoda suczka w kontenerze na szkło

11 czerwca 2018 06:08 Zostaw komentarz
Młoda suczka w kontenerze na szkło

fot. Value Stock/EASTNEWS

Młoda suczka w kontenerze na szkło

Chociaż zaczął się „sezon” na porzucanie szczeniaków, Inspektorzy Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami mówią zgodnie: takiego przypadku jeszcze nie mieli.

– Chcąc się pozbyć psa, ktoś wrzucił go do zielonego pojemnika na odpady szklane na Osiedlu Willowym w Krakowie. Suczka w typie owczarka niemieckiego tylko cudem nie pocięła sobie łapek – relacjonowała Paulina Boba z KTOZ.  Wyciągnął ją jeden z sąsiadów, który idąc wyrzucić śmieci usłyszał coś dziwnego. – To na pewno nikt stąd, tu wszyscy się znają – zapewniali w TVN24 mieszkańcy Osiedla Willowego w krakowskiej Nowej Hucie. A jednak ktoś to zrobił. Według mieszkańców, mógł to być mężczyzna w białym polarze.
Suczka została przewieziona do Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Była cała i zdrowa, chociaż przestraszona. Wolontariusze schroniska szukają dla niej domu.

„Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, ufna, i posłuszna, przybiega na zawołanie. Nie jest strachliwa ani płochliwa, wesoły, żywy szczeniak ciekawy świata” – tak opisują ją opiekunowie. Osoby, które chciałyby zaopiekować się znajdą mogą kontaktować się ze schroniskiem pod numerem telefonu 12 429 74 72.
Młoda suczka w kontenerze na szkło Reviewed by on . [caption id="attachment_35273" align="alignleft" width="300"] fot. Value Stock/EASTNEWS[/caption] Młoda suczka w kontenerze na szkło Chociaż zaczął się "sezon" [caption id="attachment_35273" align="alignleft" width="300"] fot. Value Stock/EASTNEWS[/caption] Młoda suczka w kontenerze na szkło Chociaż zaczął się "sezon" Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top