wtorek, 19 marca 2019

Międzynarodowa więź

29 października 2018 06:13 1 komentarz
Międzynarodowa więź

fot. Euro Pics/EASTNEWS

Międzynarodowa więź

Fan piłki nożnej z Peru wrócił do Rosji po psa, którego spotkał podczas tegorocznych mistrzostw świata.

Rosyjskie psy nie miały łatwo podczas mistrzostw świata w piłce nożnej. Jednak jednemu się poszczęściło. Peruwiańczyk Ricardo Lazo spotkał rudą suczkę Businkę w Soczi. Siedziała przed wejściem do hotelu, w którym mieszkał. Rzut oka wystarczył, żeby 32 – letni biznesmen z Limy postanowił wrócić z psem do ojczyzny. Niestety, ze względu na formalności nie mógł od razu wyjechać z suczką. Znalazł jej miejsce w najbliższym schronisku („Povodog”), gdzie Bushinka przeszła niezbędne szczepienia.

Ricardo Lazo planuje również otworzenie schroniska dla psów o nazwie „Businka” w Limie. Suczka dostała imię po jednej z postaci z rosyjskiej wersji Ulicy Sezamkowej.

źdórło: metro.co.uk

Międzynarodowa więź Reviewed by on . [caption id="attachment_36150" align="alignleft" width="300"] fot. Euro Pics/EASTNEWS[/caption] Międzynarodowa więź Fan piłki nożnej z Peru wrócił do Rosji po p [caption id="attachment_36150" align="alignleft" width="300"] fot. Euro Pics/EASTNEWS[/caption] Międzynarodowa więź Fan piłki nożnej z Peru wrócił do Rosji po p Rating: 0

komentarze (1)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top