sobota, 20 stycznia 2018

Marecki Bieg z Psem

20 kwietnia 2017 15:31 Zostaw komentarz

Biegi z PsamiMarecki Bieg z Psem

Już w sobotę w Markach koło Warszawy ruszy Marecki Bieg z Psem. Organizatorzy zapraszają wszystkich właścicieli czworonogów do wspólnej zabawy i spędzenia czasu na łonie natury.

Event przygotowała fundacja „Bezdomniaki”, a impreza jest skierowana do mieszkańców Marek i okolicznych miejscowości. Podczas tego wydarzenia będą realizowane edukacyjne bloki tematyczne dotyczące uświadomienia mieszkańcom miasta problemu bezdomności zwierząt oraz sposobów jej zapobiegania, a także profesjonalnego szkolenia psów, sposobów aktywnego spędzania czasu z psem oraz porady specjalistów z zakresu opieki i pielęgnacji zwierząt domowych, oraz udzielania im pierwszej pomocy. Dla dzieciaków dodatkową atrakcją będą dmuchańce, animacje, pokazy sztuki cyrkowej i  kącik malucha.

Podczas imprezy zostanie zorganizowany dwukilometrowy bieg dla właścicieli z psami. Każdy uczestnik otrzyma medal i dyplom, natomiast troje najlepszych zawodników dostanie puchary.

Harmonogram imprezy:

10.00 – rusza Biuro Biegu, rejestracja zawodników i odbiór pakietów startowych
11.00 – program artystyczny na scenie
12.00 – Marecki Bieg z Psem na dystansie 2 km
12.30 – bloki edukacyjne, które będą przeplatane z występami zaproszonych gości
16.00 – zakończenie imprezy

Zapisz

Marecki Bieg z Psem Reviewed by on . Marecki Bieg z Psem Już w sobotę w Markach koło Warszawy ruszy Marecki Bieg z Psem. Organizatorzy zapraszają wszystkich właścicieli czworonogów do wspólnej zaba Marecki Bieg z Psem Już w sobotę w Markach koło Warszawy ruszy Marecki Bieg z Psem. Organizatorzy zapraszają wszystkich właścicieli czworonogów do wspólnej zaba Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top