środa, 20 lutego 2019

Mandat za szczucie

12 października 2018 06:02 2 komentarzy
Mandat za szczucie

fot. czytelnik pomorskiej.pl

Mandat za szczucie

500 zł musi zapłacić mężczyzna, który zmuszał swojego psa do agresywnych zachowań wobec mieszkańców Łochowa (woj. kujawsko pomorskie).

Ofiarą szczucia padł pies sąsiada. – Mąż wyszedł w niedzielę wieczorem na spacer. Krótko po tym wbiegł z poranionym zwierzęciem – mówiła w mediach mieszkanka Łochowa. – Znamy tego sąsiada tylko z widzenia. Tego wieczoru furtka była otwarta, sąsiad zaczepił słownie męża, po chwili wydał komendę „Bierz go„, w efekcie nasz pies został zaatakowany. Mąż próbował go bronić i odpychał atakujące zwierzę.

– Faktycznie, takie zdarzenie miało miejsce – potwierdziła portalowi pomorska.pl podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy – Wcześniej nie było tu takich spraw związanych z pogryzieniem.
Zaatakowany pies przeszedł poważny dwugodzinny zabieg chirurgiczny. Już jest w domu, ale otrzymuje środki przeciwbólowe, codziennie jeździ na kroplówki i kontrolę. „Śródzabiegowo stwierdzono uszkodzenie zażebrowe powłok jamy brzusznej po lewej stronie oraz znaczne uszkodzenia ściany klatki piersiowej. Przepona po lewej stronie oderwana od ściany klatki piersiowej (…)” – tak brzmi początek informacji z karty medycznej.
Nieodpowiedzialny właściciel został już ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.
Mandat za szczucie Reviewed by on . [caption id="attachment_36078" align="alignleft" width="300"] fot. czytelnik pomorskiej.pl[/caption] Mandat za szczucie 500 zł musi zapłacić mężczyzna, który zm [caption id="attachment_36078" align="alignleft" width="300"] fot. czytelnik pomorskiej.pl[/caption] Mandat za szczucie 500 zł musi zapłacić mężczyzna, który zm Rating: 0

komentarze (2)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top