poniedziałek, 19 lutego 2018

Lulu straciła pracę w CIA

25 października 2017 12:57 Zostaw komentarz

Lulu straciła pracę w CIA

„Z przykrością ogłaszamy, że po kilku tygodniach treningu Lulu zaczęła wykazywać oznaki braku zainteresowania w wykrywaniu materiałów wybuchowych.” –  to oświadczenie Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA). 

Czarna labradorka Lulu była jednym z sześciu psów przyjętych we wrześniu na szkolenie z wykrywania materiałów wybuchowych. Szkolenie trwa 4 miesiące, treningi odbywają się trzy razy w ciągu dnia, przez siedem  dni w tygodniu. Labradorka nie wykazywała chęci do współpracy nawet kiedy była zachęcana jedzeniem.

Według CIA, problem z brakiem koncentracji może wynikać z problemów zdrowotnych psa (na przykład z powodu alergii pokarmowej), ale także z potrzeby większej ilości czasu na zabawę.

Po zwolnieniu z CIA Lulu trafiła do domu swojego opiekuna.

fot. CIA

 

 

Lulu straciła pracę w CIA Reviewed by on . Lulu straciła pracę w CIA "Z przykrością ogłaszamy, że po kilku tygodniach treningu Lulu zaczęła wykazywać oznaki braku zainteresowania w wykrywaniu materiałów Lulu straciła pracę w CIA "Z przykrością ogłaszamy, że po kilku tygodniach treningu Lulu zaczęła wykazywać oznaki braku zainteresowania w wykrywaniu materiałów Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top