piątek, 15 grudnia 2017

KSIĘGARNIA

pies_003Jak zrobić dobre zdjęcie psa? Z tym poradnikiem to nie będzie trudne. Poznaj zasady, dzięki którym unikniesz wielu błędów,
nauczysz się poprawnie kadrować i naświetlać zdjęcia,
przekonasz pupila do pozowania i stworzysz piękne portrety.
Dowiedz się więcej

29,00 PLN – Zamów

 

 

 

 

 

pies_002

Jeśli debiutujesz w roli właściciela psa możesz czuć się zagubiony z powodu natłoku  informacji, a jeśli masz psa od pewnego czasu, dobrze wiesz, jak trudno czasami dobrać właściwą karmę, smakującą pupilowi, zdrową i najlepiej tanią. Poznaj i zrozum najistotniejsze zasady żywienia psów i wyrób sobie własną opinię na temat karm, zamiast tylko słuchać, co inni mają do powiedzenia.
Dowiedz się więcej

29,00 PLN – Zamów

 

 

 

 
pies_001Każdy pies zasługuje na szczęście. Problem w tym, by wiedzieć, co go uszczęśliwia. Na pewno nie ładne, ale niepraktyczne wdzianka, które przed niczym nie chronią. I nie drogie zabawki. Jeśli chcesz lepiej poznać swojego pupila, zrozumieć jego potrzeby i je zaspokoić, czuć satysfakcję po wspólnym spacerze i cieszyć się jego przyjaźnią, skorzystaj z tego poradnika. Dzięki niemu przyjaźń z psem zyska nowy wymiar.
Dowiedz się więcej

29,00 PLN – Zamów

 

 

 

 

W PAKIECIE SIĘ OPŁACA! ZOBACZ CENY PAKIETÓW

*e-book
(format PDF z przeznaczeniem na systemy windows i android)*
Kolekcja składa się z najlepszych publikacji miesięcznika „Przyjaciel Pies”, dlatego ich jakość – choć możliwa do odczytu na czytnikach e-booków nie jest jednak idealna. Przez co ten produkt proponujemy jako dobry na system windows i android.

scroll to top