wtorek, 20 lutego 2018

Krakowscy strażacy oraz pogotowie uratowali owczarka niemieckiego z pożaru

18 października 2017 15:07 Zostaw komentarz

Krakowscy strażacy oraz pogotowie uratowali owczarka niemieckiego z pożaru

Max był sam w mieszkaniu na płonącym 10 piętrze w jednym z bloków w Nowej Hucie.  Psu najpierw pomogli strażacy wynosząc go z mieszkania, a potem ratownicy medyczni, ponieważ trzeba było podać tlen.

– Choć ratownictwo medyczne nie jest dedykowane ratowaniu zwierząt, trudno było zostawić zwierzę bez pomocy. Ratownicy podjęli próbę ratunku, podali tlen i schłodzili psa. Dzięki temu Max odzyskał przytomność i stanął na łapach – mówiła TVN24 Joanna Sieradzka z krakowskiego pogotowia. Owczarek był jedynym poszkodowanym z powodu pożaru. Po udzieleniu pierwszej pomocy  został oddany właścicielom, którzy pojechali z nim do weterynarza.

Krakowscy strażacy oraz pogotowie uratowali owczarka niemieckiego z pożaru Reviewed by on . Krakowscy strażacy oraz pogotowie uratowali owczarka niemieckiego z pożaru Max był sam w mieszkaniu na płonącym 10 piętrze w jednym z bloków w Nowej Hucie.  Psu Krakowscy strażacy oraz pogotowie uratowali owczarka niemieckiego z pożaru Max był sam w mieszkaniu na płonącym 10 piętrze w jednym z bloków w Nowej Hucie.  Psu Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top