poniedziałek, 11 grudnia 2017

Koniec z psim mięsem?

18 kwietnia 2017 11:02 Zostaw komentarz

SPRZEDAZ MIESA PSOW W HANOI W WIETNAMIE

To, że w wielu krajach Azji jedzenie psiego mięsa jest powszechne i tak naturalne, jak dla nas spożywanie wieprzowiny, nikogo nie dziwi… Rewolucyjne są natomiast doniesienia z Tajwanu, gdzie zakazano jedzenia psów.

Władze tego kraju znowelizowały ustawę o ochronie zwierząt, w której wyraźnie zakazano konsumpcji mięsa psów i kotów. Dla wielu mieszkańców, jest to niezrozumiałe posunięcie, gdyż taka tradycja zakorzeniona w krajach azjatyckich jest od setek lat i nikt nie widzi nic dziwnego w spożywaniu psiego mięsa.

Niestety, po zmianie w ustawie, na miłośników psich i kocich delicji będą czekały srogie kary finansowe. Dotkną one przede wszystkich restauratorów, dlatego z pewnością przestaną oni serwować tego typu dania w swoich lokalach. W przeliczeniu na złotówki, kary będą wyjątkowo dotkliwe – od 6,5 tys. zł, do nawet 32 tys. zł. Co ciekawe, można tam upubliczniać wizerunek osób łamiących przepisy.

Koniec z psim mięsem? Reviewed by on . To, że w wielu krajach Azji jedzenie psiego mięsa jest powszechne i tak naturalne, jak dla nas spożywanie wieprzowiny, nikogo nie dziwi… Rewolucyjne są natomias To, że w wielu krajach Azji jedzenie psiego mięsa jest powszechne i tak naturalne, jak dla nas spożywanie wieprzowiny, nikogo nie dziwi… Rewolucyjne są natomias Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top