czwartek, 21 marca 2019

Kojec nie wystarczył

5 lipca 2018 10:10 Zostaw komentarz
Kojec nie wystarczył

Fot. Adam Staśkiewicz / East News

Kojec nie wystarczył

1,5 roczny mieszaniec alaskana i berneńskiego psa pasterskiego wydostał się z kojca i pogryzł 7 letniego chłopca.
Do zdarzenia doszło w wielkopolskiej miejscowości Fabianów koło Pleszewa. Chłopiec wraz z mamą odwiedzał znajomych. Bawił się na podwórku. Pies uwolnił się z kojca skacząc na drzwi. Podczas ataku siedmiolatek zasłonił rękami twarz i szyję. Pies pogryzł go przede wszystkim w bark i w ręce. Do szpitala w Ostrowcu przetransportował siedmiolatka helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Policja próbuje ustalić, co dokładnie wydarzyło się na posesji.  – Prowadzimy postępowanie z artykułu 160 kodeksu karnego, który dotyczy narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – informowała w TVN24 Monika Kołaska z pleszewskiej policji.Pies został poddany 15-dniowej obserwacji. – Nie stwierdziłem u niego agresywnych zachowań – mówił Andrzej Długiewicz, powiatowy lekarz weterynarii w Pleszewie. – Niewykluczone, że atak na chłopca był reakcją na nowe osoby, które pojawiły się na podwórku – twierdzi Długiewicz.

Właściciele psa przedstawili dokumentację, z której wynika, że zwierzę ma wszystkie potrzebne i aktualne szczepienia.
Kojec nie wystarczył Reviewed by on . [caption id="attachment_35425" align="alignleft" width="300"] Fot. Adam Staśkiewicz / East News[/caption] Kojec nie wystarczył 1,5 roczny mieszaniec alaskana i [caption id="attachment_35425" align="alignleft" width="300"] Fot. Adam Staśkiewicz / East News[/caption] Kojec nie wystarczył 1,5 roczny mieszaniec alaskana i Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top