wtorek, 19 marca 2019

Kamorra wydała wyrok na psa

30 października 2018 05:50 1 komentarz
Kamorra wydała wyrok na psa

fot. Value Stock/ EASTNEWS

Kamorra wydała wyrok na psa

Jack russell terrier o imieniu Pocho, który jest na celowniku neapolitańskiej mafii, w ciągu swej służby odnalazł już ponad dwie tony narkotyków.

Ze względu na swój niezawodny węch oraz to, że grozi mu niebezpieczeństwo, jest szczególnie pilnowany przez funkcjonariuszy z wydziału do walki z narkotykami komendy policji w Neapolu.

Według dziennika „La Stampa”, kamorra wyznaczyła za niego nagrodę i podejmuje próby, by go wyeliminować. Jednym ze sposobów jest podrzucanie zatrutego jedzenia, dlatego pies jest tak wytresowany, że nic nie je na służbie. Poza tym przestępcy z branży narkotykowej podejmują różne starania, by osłabić jego skuteczność i odwrócić uwagę. W tym celu w magazynach, w których przechowują towar, trzymają psy, zwłaszcza suki. Pocho nie reaguje jednak na żadne inne bodźce, jest skoncentrowany na jednym tylko zadaniu i je wyłącznie to, co daje mu policyjny opiekun.

Ostatni sukces Pocho to odnalezienie  30 kilogramów czystej kokainy koło miejscowości Salerno, a także narkotyku ukrytego w butelce na mleko dla niemowlaka. Za rok Pocho przejdzie na „emeryturę”. Trwają poszukiwania jego następcy.

źródło: interia.pl

Kamorra wydała wyrok na psa Reviewed by on . [caption id="attachment_36166" align="alignleft" width="300"] fot. Value Stock/ EASTNEWS[/caption] Kamorra wydała wyrok na psa Jack russell terrier o imieniu Po [caption id="attachment_36166" align="alignleft" width="300"] fot. Value Stock/ EASTNEWS[/caption] Kamorra wydała wyrok na psa Jack russell terrier o imieniu Po Rating: 0

komentarze (1)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top