środa, 20 lutego 2019

Za Tęczowym Mostem

16 października 2014 14:05 44 komentarzy

Tiga_Agnieszka KTiga była dla mnie całym światem. przemierzyłyśmy wspólnie tysiące kilometrów. Spacerowałyśmy, biegałyśmy, wspólnie spędzałyśmy czas pod żaglami. Bała bardzo mądra. Znała mnóstwo sztuczek. Niektórzy mówili, że tylko czytać nie umiała. To przy niej moja córka rosła i uczyła się miłości do zwierząt. Do końca mojego życia będę miała ją w sercu. Pozdrawiam. Wierny czytelnik.
Nadesłała Agnieszka K.

Filip_Agata FBylismy razem przez 12,5 roku. Lata spędzone z Tobą uważam za najlepszy okres mojego życia. Dziękuje Ci za każdą wspólną chwilę. Dzięki Tobie jest tym, kim jestem. Żadne słowa nie wyrażą mojej tęsknoty za Tobą. Zawsze pozostaniesz w moim sercu. Do zobaczenia po drugiej stronie z Tęczy, Filipku.
Wspomnienie przesłała Agata F.

Monika F_FranioPrzesyłam zdjęcie najukochańszego ze wszystkich psów jakie miałam. Odszedł od nas w listopadzie zeszłego roku. Był cudownym kundelkiem, chociaż każdy, kto go zobaczył twierdził, ze z pewnością jest rasowy. Był niesamowicie inteligentny. Czasami miałam wrażenie, że rozumie wszystko, tylko nie umie mówić… Odebrał nam go kleszcz. Odszedł, ponieważ pasożyt spowodował, że Franio zapadł na babeszjoze, która zaatakowała narządy wewnętrzne. Pomimo tego, że mamy już kolejnego, kochanego pieska, do dziś nie mogę odżałować tamtej straty. Wspomnienie przesłała Monika F.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERASzczeniaki przegrały z śmiertelną dla nich chorobą – parwowirozą i nosówką. Ich matka Żaba, mimo tego, że była dorosłym psem, także zaraziła się tymi chorobami po śmierci szczeniąt ( weterynarz stwierdził, że mogło to być spowodowane osłabieniem organizmu). Wspomnienie przysłała użytkowniczka Horses.

OLYMPUS DIGITAL CAMERATrzymiesięczna Nana, siostra Demona. Zaraziła się parwowirozą i nosówką. Mimo wszelkich starań weterynarzy, nie udało się jej uratować. Wspomnienie przysłała użytkowniczka Horses.

Pages →  1 2 3 4 5 6 7

Za Tęczowym Mostem Reviewed by on . Tiga była dla mnie całym światem. przemierzyłyśmy wspólnie tysiące kilometrów. Spacerowałyśmy, biegałyśmy, wspólnie spędzałyśmy czas pod żaglami. Bała bardzo mą Tiga była dla mnie całym światem. przemierzyłyśmy wspólnie tysiące kilometrów. Spacerowałyśmy, biegałyśmy, wspólnie spędzałyśmy czas pod żaglami. Bała bardzo mą Rating: 0

komentarze (44)

  • 12piesek

    12piesek

    Ja miałam pieska, który wabił Koka byłam z nią jeden dzień. Znaleziona przed szkołą urodziła szczeniaki wszystkie umarły, a Koka była tak słaba że też umarła, ale walczyliśmy o jej życie wszyscy wraz z weterynarzem. Więc nie mogłam wysłać zdjęcia, bo nie miałam :(((

  • Labradorek123

    Labradorek123

    Wzruszyłam się :'( Kochane pieski <3

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top