środa, 23 stycznia 2019

Za Tęczowym Mostem

16 października 2014 14:05 44 komentarzy

Beata Rogalska PONyNawiązując do wspaniałej akcji „Kącik Pamięci” o naszych wiernych przyjaciołach, przesyłam zdjęcia moich nieżyjących już PONów, których mi bardzo żal – okazuje się że każdego inaczej kochałam… ale równie mocno. Zdjęcia nadesłała Beata Rogalska.
Powyżej MAKS z Kordegardy 1994 – 2000
Beata Rogalska PONy01LESZCZYNA Bałtycka Rapsodia 2000 – 2013
Beata Rogalska PONy Urodzinki 13teTrzynaste urodziny LIRNIKA  Bałtyckiej Rapsodii 2000 – 2014

Maksiu_Renata z K-cMaksiu był naszym ukochanym pieskiem, który dawał nam wiele radości, ale również smutku, ponieważ był wielkim uciekinierem. Nie przegapił żadnej okazji do ucieczki. Wiecznie baliśmy się, że przejedzie go auto, ale po ucieczce zawsze  wracał. Pewnego dnia już nie wrócił; bardzo to przeżyliśmy, bo był z nami 15 lat. Najsmutniejsze jest to, że nie wiemy gdzie zakończył swoje życie i cieszę się, że ten znicz będzie też dla niego. Pozdrawiam, Renata z Katowic.

Diana_pkaankaDiana odeszła za Tęczowy Most w sierpniu 2013 roku. Zdjęcie przesłała Pkaanka.

Pyzunia_NinaPyzunia była jedyna i wyjątkowa – najlepszy przyjaciel na świecie… Sama jej obecność dawała radość życia. Odeszła 8 sierpnia 2014 roku. Pustka, którą po sobie zostawiła, jest nie do wypełnienia. Była ze mną 11 lat i 7 miesięcy… Obchodziłyśmy urodziny w tym samym dniu – kolejne rocznice bez niej będą wielką pustką… Wspomnienie nadesłała Nina05.
Balbinka_Kasia TBalbinka była cudowną, przepełnioną miłością sunią o złotych, niewinnych oczkach. Została adoptowana z Canisa [Fundacji Opieki nad Zwierzętami]. Została znaleziona jako szczeniak, przy bezdomnym mężczyznie, który oddawał jej całe swoje jedzenie, a pieniądze, które zdołał zdobyć, także wydawał na pożywienie dla małej. Mój brat adoptował ją i od tamtej pory zawsze była ze mną. Gdy wychodziłam na spacery ze znajomymi, przeciskała się przez ogrodzenie i goniła mnie. Na spacerach była aniołem, zawsze wiedziała gdzie chciałam z nią iść. Rozumiała mnie najlepiej ze wszystkich. Była cudowną towarzyszką i przyjaciółką. Odeszła w 2012 roku mając 9 lat. Pozdrawiam, Kasia T.

Reksio_E.KowalskaMały rudy kundelek-szczeniaczek miał trafić do schroniska – trafił do mnie. To był i będzie mój Reksio. To był wspaniały pies, wierny, oddany przyjaciel. Wszędzie był ze mną: na działce, na wczasach, za granicą. 21.04.2014 r. skończył 16 lat, a 23 kwietnia tego roku odszedł. To ból nie do opisania, rozumieją to tylko “psiarze”. Smutek, żal, tęsknota, pustka… Do dziś tęsknię. Miałam cudownego psa. Elżbieta K.

Pages →  1 2 3 4 5 6 7

Za Tęczowym Mostem Reviewed by on . Nawiązując do wspaniałej akcji "Kącik Pamięci" o naszych wiernych przyjaciołach, przesyłam zdjęcia moich nieżyjących już PONów, których mi bardzo żal - okazuje Nawiązując do wspaniałej akcji "Kącik Pamięci" o naszych wiernych przyjaciołach, przesyłam zdjęcia moich nieżyjących już PONów, których mi bardzo żal - okazuje Rating: 0

komentarze (44)

  • 12piesek

    12piesek

    Ja miałam pieska, który wabił Koka byłam z nią jeden dzień. Znaleziona przed szkołą urodziła szczeniaki wszystkie umarły, a Koka była tak słaba że też umarła, ale walczyliśmy o jej życie wszyscy wraz z weterynarzem. Więc nie mogłam wysłać zdjęcia, bo nie miałam :(((

  • Labradorek123

    Labradorek123

    Wzruszyłam się :'( Kochane pieski <3

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top