środa, 20 lutego 2019

Za Tęczowym Mostem

16 października 2014 14:05 44 komentarzy

Maksiu_Dominika BMaksiu był z nami od kiedy pamiętam (był rok starszy ode mnie). Zawsze zostanie w moim sercu …„. Nad. Dominika B.
——————————————————————————————————

Z JumboneLatem 2006, kiedy pojechałam z rodziną za miasto, przybłąkał się do nas chudy, brudny, bezdomny pies. Chodził za nami krok w krok, a my po krótkiej naradzie zdecydowaliśmy się go przygarnąć, gdyż z miejsca skradł nasze serca. 15 sierpnia, po długiej chorobie musieliśmy się z nim pożegnać. Chociaż było to dużo trudniejsze, niż się spodziewałam, to wiem, że gdyby podobna sytuacja miałaby mieć miejsce, to i tak przygarnęłabym z dziesięć takich psiaków. Śpij spokojnie, Lucky„.
Nad. Cindy Rella

———————————————————————————————————

Miałam pieska o imieniu Reda . Gdy miałam 1 rok, tata nam ją podarował. Dorastałam z nią i czułam się tak, jakby to była moja siostra. Gdy miała już 10 lat, zaczeła się starzeć; było mi jej żal, wiem jak cierpiała. Okazało się, że cierpi na raka macicy, nie da się tego wyleczyć, i że i tak umrze. Ale gdy jej się poprawiło, myśleliśmy, że to koniec choroby, ale był to dopiero początek. W sierpniu zaczął się nawrót choroby. Prawie nie umiała wstać, do tego nic nie jadła. 3 sierpnia rano mama powiedział , że Reda od nas odejdzie – zaczełam płakać. Wezwaliśmy lekarza, żeby dał jej tabletki przeciwbólowe, a on powiedział, że możemy zrobić operację i ona wyzdrowieje; zgodziliśmy się. 10 minut później leżała u weterynarza, odbyła się operacja. Potem zabraliśmy ją do domu, ja pojechałam do babci, a gdy przyjechała po mnie mama, powiedziała, że Reda zdechła w sobotę, bo nie wytrzymała po operacji. Płakałam i płakałam, a teraz mam żałobę. Próbuję o niej nie wspominać, ale WIEM, ŻE PSY IDĄ DO NIEBA„.
Ola, 10 lat

Pages →  1 2 3 4 5 6 7

Za Tęczowym Mostem Reviewed by on . "Maksiu był z nami od kiedy pamiętam (był rok starszy ode mnie). Zawsze zostanie w moim sercu ...". Nad. Dominika B. ------------------------------------------- "Maksiu był z nami od kiedy pamiętam (był rok starszy ode mnie). Zawsze zostanie w moim sercu ...". Nad. Dominika B. ------------------------------------------- Rating: 0

komentarze (44)

  • 12piesek

    12piesek

    Ja miałam pieska, który wabił Koka byłam z nią jeden dzień. Znaleziona przed szkołą urodziła szczeniaki wszystkie umarły, a Koka była tak słaba że też umarła, ale walczyliśmy o jej życie wszyscy wraz z weterynarzem. Więc nie mogłam wysłać zdjęcia, bo nie miałam :(((

  • Labradorek123

    Labradorek123

    Wzruszyłam się :'( Kochane pieski <3

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top