niedziela, 20 stycznia 2019

Joguś chce zajączka

14 czerwca 2018 04:09 Zostaw komentarz
Joguś chce zajączka

fot. Marcin/kontakttvn24

Joguś chce zajączka

Owczarek podhalański zaopiekował się małym zającem. Czy ta przyjaźń w Piskórce pod Warszawą przetrwa?

Małego zajączka Jogi przyniósł w pysku z terenu posesji. Właściciel psa zajączka grzecznie odniósł do pobliskiego lasu. – Przeczytałem w internecie, że nie powinno się udamawiać takich zwierząt, więc zdecydowałem się wynieść go poza posesję, do pobliskiego lasu – wyjaśnia właściciel. Pies nie odpuścił, znalazł zajączka i zaopiekował się nim. Nie odpuścił też właściciel i zwierzątko znowu trafiło do lasu,  ale tym razem malutki zajączek sam wrócił na posesję do psa. – Jogi zaczął się opiekować zajączkiem, bronił go, a nawet nie pozwalał dotykać – opowiada Marcin, właściciel Jogusia. Zając też lgnie do psa. – Chciał się z nim bawić i cały czas szukał kontaktu. Cały dzień spędził na naszej posesji, dokarmialiśmy go mlekiem. Pies miał nie lada frajdę z tego powodu – opowiadał w mediach właściciel Jogusia. Na jeden dzień zajączek zniknął, ale znowu się pojawił i od tej pory przychodzi do owczarka podhalańskiego regularnie.

Zajączek nie mógł trafić lepiej. Podhalańczyki to rasa psów pasterskich, która słynie z roztropności i zdolności obrończych połączonych z łagodnością i serdecznością wobec znanych sobie ludzi i zwierząt.

źródło: kontakt24

Joguś chce zajączka Reviewed by on . [caption id="attachment_35299" align="alignleft" width="300"] fot. Marcin/kontakttvn24[/caption] Joguś chce zajączka Owczarek podhalański zaopiekował się małym [caption id="attachment_35299" align="alignleft" width="300"] fot. Marcin/kontakttvn24[/caption] Joguś chce zajączka Owczarek podhalański zaopiekował się małym Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top