wtorek, 19 marca 2019

Jary wśród dzieci

30 października 2018 06:02 Zostaw komentarz
Jary wśród dzieci

fot. KMP Wrocław

Jary wśród dzieci

Policyjny pies Jary wraz ze swoim przewodnikiem mł.asp. Kamilem Maziarzem oraz dzielnicowym mł.asp. Dawidem Dubińskim z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej nr. 9 w Legnicy.

Pierwszoklasiści zgromadzili się na boisku szkolnym, aby zobaczyć pokaz tresury i posłuszeństwa psa służbowego. Była to nie lada atrakcja dla uczniów, którzy poznali Jarego – psa patrolowo-tropiącego, pełniącego na co dzień służbę pod okiem swojego przewodnika. Dzieci dowiedziały się, czym zajmuje się pies, w jaki sposób należy podchodzić do psa oraz jak należy zachować się w przypadku ataku agresywnego zwierzęcia.

Pod czujnym okiem policjantów dzieci mogły się przekonać i zobaczyć, jaką siłę mają czworonogi. Policjant wyjaśnił na czym polega jego praca i w jaki sposób wykorzystywane są umiejętności psa służbowego w codziennej pracy.

Jary zajmuje się m.in. poszukiwaniem zaginionych osób. Dzieci dowiedziały się również, jak należy zachować się w przypadku ataku agresywnego zwierzęcia oraz w jaki sposób należy podchodzić do psa.

źródło: policja.pl

Jary wśród dzieci Reviewed by on . [caption id="attachment_36169" align="alignleft" width="300"] fot. KMP Wrocław[/caption] Jary wśród dzieci Policyjny pies Jary wraz ze swoim przewodnikiem mł.as [caption id="attachment_36169" align="alignleft" width="300"] fot. KMP Wrocław[/caption] Jary wśród dzieci Policyjny pies Jary wraz ze swoim przewodnikiem mł.as Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top