wtorek, 19 marca 2019

Jaki jest Twój psi znak zodiaku?

18 czerwca 2015 12:08 31 komentarzy

Psi horoskop z przymrużeniem oka 😉 Sprawdź, który psi znak zodiaku odpowiada Twojemu:

husky_miniSiberian husky (21.03–19.04)
Jesteś bezpośredni, szczery i impulsywny. Najważniejsze jest dla ciebie „tu i teraz”. Masz wielką siłę przebicia, nie zrażasz się niepowodzeniami i nie boisz kompromitacji. Nie potrafisz spokojnie usiedzieć w jedym miejscu, jesteś typem przywódcy i wojownika. Lubisz rządzić i narzucać swoje zdanie. Twoją wadą jest niecierpliwość i agresywność.

buldog_miniBuldog angielski (20.04–22.05)
Jesteś stały, zdecydowany i konsekwentny, nie lubisz zmieniać zdania i słyniesz z uporu. Lubisz wygodę i zmysłowe życie. Ważne jest dla ciebie posiadanie, zarówno rzeczy materialnych jak i wiernych przyjaciół lub partnerów. Jesteś bardzo pragmatyczny i oddany w uczuciach. Twoją wadą jest zaborczość i powolność.

pomeranian_miniPomeranian (23.05–21.06)
Jesteś elastyczny, sprytny i błyskotliwy. Dopasujesz się do każdej sytuacji i choć lubisz nieustanne poznawanie nowych rzeczy, szybko się nudzisz. Masz cięte, nieco ironiczne poczucie humoru, jesteś ciekawy świata. Twoją wadą jest łatwe rozpraszanie się i słomiany zapał – zarówno w pracy i nauce, jak i w uczuciach.

whippet_miniWhippet (22.06–22.07)
Jesteś delikatny, uczuciowy i konserwatywny. Mocno przywiązujesz się do ludzi, jesteś bardzo wrażliwy, przez co możesz sprawiać wrażenie nieśmiałego i bojaźliwego. Masz wspaniałą wyobraźnię i nieomylny instynkt. Inne znaki mogą Ci pozazdrościć umiejętności przeżywania najgłębszych uczuć. Twoją wadą jest lękliwość i zmienność nastrojów, a także brak samodzielności.

kaukaz_miniOwczarek kaukaski (23.07–23.08)
Jesteś pewny siebie, dumny i wielkoduszy. Potrafisz cieszyć się życiem, choć masz skłonność do popisywania się i pompatyczności. Wierzysz w ideały i zwykle kierują Tobą dobre intencje. Jesteś wspaniałym organizatorem i serdecznym optymistą. Ludzie garną się do Ciebie, bo jesteś prawdziwym lwem salonowym. Twoją wadą jest próżność i egoizm.

collie_miniOwczarek szkocki collie (24.08–22.09)
Jesteś praktyczny, skrupulatny i dokładny we wszystkim, co robisz. Zawsze wybierasz to, co najlepsze i najzdrowsze. Jesteś uważny i wnikliwy, cenisz sobie uporządkowanie i jasne sytuacje. Bardzo dbasz o zdrowie i ciało. Jesteś godny zaufania i odpowiedzialny. Twoją wadą jest pedanteria i nietolerancja wobec cudzych słabości.

borzoi_miniChart rosyjski borzoj (23.09–22.10)
Jesteś sprawiedliwy, wyrafinowany i dyplomatyczny. Najważniejsza jest dla Ciebie harmonia i równowaga. Unikasz konfliktów, zawsze jesteś taktowny i uprzejmy, czym zjednujesz sobie innych. Jesteś elegancki i obdarzony dobrym gustem. Potrafisz docenić i stwarzać wokół siebie piękno. Twoją wadą jest nieumiejętność podejmowania decyzji i unikania odpowiedzialności za nie.

beauceron_miniOwczarek francuski beauceron (23.10 – 21.11)
Silnie angażujesz się we wszystko, co robisz, jesteś zdeterminowany i masz wielką siłę woli. Jesteś bardzo wytrzymały, wnikliwy i nieustępliwy. Masz ogromną siłę psychiczną, nie lubisz niczego, co pospolite i przeciętne. Tajemnica, charyzma, bezkompromisowość – oto Twoje interesujące strony. Twoją wadą jest chowanie urazów i skłonność do okrutnych odwetów.

border_miniBorder collie (22 11 – 21. 12)
Jesteś urodzonym optymistą i kawalarzem, kochasz przygody i podróże. Ciągle w ruchu, nie znosisz, gdy cokolwiek lub ktokolwiek Cię ogranicza. Wobec ludzi jesteś szczery i bezpośredni, masz duże poczucie sprawiedliwości. Jesteś bardzo otwarty na świat. Twoją wadą jest przemądrzałość i pozerstwo.

niemiecki_miniOwczarek niemiecki (22.12 – 19. 01)
Jesteś zdyscyplinowany, wytrwały i ambitny. Trzymasz się raz obranego celu, a dzięki realistycznemu podejściu do życia, zwykle zdobywasz go z sukcesem. Wiesz, czego chcesz i jak to osiągnąć. Jesteś praktyczny i dojrzały ponad swój wiek, więc bez obaw bierzesz na siebie dużą odpowiedzialność. Twoją wadą jest uleganie presji sukcesu i zbyt duże wymagana wobec siebie i innych.

jamnik_miniJamnik (20. 01 – 18. 02)
Jesteś tolerancyjny, myślisz niesztampowo, lubisz przekraczać granice. Cenisz sobie wolność i niezależność. Twoje myśli zawsze wybiegają w przyszłość, jesteś otwarty na nowości i potrafisz zdystansować się od emocji. Przyjacielski i lubiany, umiesz obiektywnie spojrzeć na każdą sytuację. Twoją wadą jest skłonność do ekstrawagancji, anarchia i trudność przystosowania się do otoczenia.

mops_miniMops (19.02 – 20.03)
Kierujesz się przede wszystkim uczuciami, chętnie uciekasz w marzenia lub świat sztuki. Jesteś empatyczny, oddany i bardzo wrażliwy na cudzą krzywdę. Jednocześnie jesteś zmienny i podatny na wpływy. Masz niezawodną intuicję i dla dobra bliskich potrafisz wiele poświęcić. Twoją wadą jest nadwrażliwość i słabość do ucieczki w iluzję lub używki.

Jaki jest Twój psi znak zodiaku? Reviewed by on . Psi horoskop z przymrużeniem oka ;-) Sprawdź, który psi znak zodiaku odpowiada Twojemu: Siberian husky (21.03–19.04) Jesteś bezpośredni, szczery i impulsywny. N Psi horoskop z przymrużeniem oka ;-) Sprawdź, który psi znak zodiaku odpowiada Twojemu: Siberian husky (21.03–19.04) Jesteś bezpośredni, szczery i impulsywny. N Rating: 0

komentarze (31)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top