środa, 21 lutego 2018

Ja i mój york

17 marca 2014 13:05 Zostaw komentarz

yorkija_wersjaZaprezentuj się w nowym konkursie, w którym razem ze swoim pupilem wystąpisz przed jury i publicznością podczas Festiwalu Yorków. Nabór rusza już teraz, a pokazy odbędą się w kwietniu w czterech miastach: we Wrocławiu, w Gdyni, Katowicach oraz Poznaniu.

Organizatorzy Festiwalu Yorków zapraszają wszystkich właścicieli kolejno do miast: 6 kwietnia do Wrocławia, 13 kwietnia do Gdyni, 11 maja do Katowic oraz 18 maja do Poznania. Najważniejsze jest przedstawić swoja relację z pupilem. Należy sfotografować się ze swoim pupilem oraz napisać krótkie uzasadnienie, dlaczego tworzy się ze swoim yorkiem zgrany duet. Zgłoszenia są przyjmowane na stronie: http://www.royal-canin.pl/festiwalyorkow/konkurs.

W każdym mieście wystąpią laureaci wyłonieni w powyższym konkursie internetowym. Oprócz głównej wystawy będzie można zobaczyć profesjonalny pokaz sprawności na torze agility. Podczas festiwalu będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów ds. zdrowego żywienia, lekarza weterynarii, behawiorysty zwierzęcego oraz groomera. Zapraszamy! Patronat medialny objął miesięcznik Przyjaciel Pies.

MD

 

Ja i mój york Reviewed by on . Zaprezentuj się w nowym konkursie, w którym razem ze swoim pupilem wystąpisz przed jury i publicznością podczas Festiwalu Yorków. Nabór rusza już teraz, a pokaz Zaprezentuj się w nowym konkursie, w którym razem ze swoim pupilem wystąpisz przed jury i publicznością podczas Festiwalu Yorków. Nabór rusza już teraz, a pokaz Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top