piątek, 22 marca 2019

Z innej beczki – nie dla psów, ale dla miłośników psów! Gadżety w kształcie psów

19 października 2018 06:08 Zostaw komentarz
 1. Tapeta – urządzasz albo remontujesz mieszkanie? Możesz na ścianie umieścić specjalną tapetę, która będzie przestawiała wiele wizerunków ulubionego pupila. Na rynku możemy dostać tego typu tapety nie tylko w różnej kolorystyce, ale również prezentujące różne rasy psów i ujęte w różnych pozycjach (np. siedzące, biegające).
 2. Wieszak na kurtki – gadżet dość nietypowy ze względu na swój kształt. Bardzo często takie wieszaki prezentują dwie tylne łapy psa i sterczący ogonek, który służy za wieszak na nasze okrycie. Dzięki bogactwu dostępnych kolorów, możemy dobrać ten, który najbardziej pasuje do naszego wnętrza.
 3. Uchwyt – stojak na długopisy. Idealny gadżet na biurko w pracy, gdy przez 8 godzin spędzonych w firmie będziemy tęsknić za naszym pupilem i będziemy chcieli mieć wizerunek psa, który będzie nam go przypominał.
 4. Pies – gazetownik – wykonany z grubej tektury lub sklejki wizerunek psa. Jego zadaniem jest trzymanie naszych najświeższych lub ulubionych gazet w pysku!Dog Figurine
 5. Pies – lampa – lampa stojąca podłogowa lub na stół w kształcie czworonoga. W sklepach możemy dostać różne kolory i kształty, lampy z tradycyjną żarówką i kloszem lub takie, które świecą w całości.
 6. Pies – pucybut – gadżet mógłby wydawać się dość dziwny, dla niektórych właścicieli być może nawet krzywdzący, jednak dostępny w sklepach. Jest to figurka stojącego psa, który na brzuszku ma umieszczony materiał, którego zdaniem jest wypolerowanie butów.
 7. Gadżety kuchenne –
  • pieprzniczka i solniczka – zazwyczaj w zestawie, dopasowane kolorem i kształtem. Możemy nawet odnaleźć zestawy przedstawiające różne rasy.
  • Formy do pieczenia – silikonowe foremki ozdobione wizerunkami psów lub w ich kształcie. Na rynku dostępne są również foremki do wycinania ciasteczek, np. w kształcie psiej stópki.
  • Zastawa stołowa i kubki – te gadżety nie wymagają tłumaczenia – zastawa stołowa z wizerunkami różnych psiaków
 8. Przenośne głośniki – ten gadżet pozwala nam zarówno na podziwianie pięknych psów, ale również na słuchanie ulubionej muzyki, gdziekolwiek będziemy

Wyżej opisane gadżety możemy kupić dla siebie, abyśmy zawsze i wszędzie mogli być otoczeni wizerunkiem ulubionego psiaka. Jednak większość z nich będzie również idealnym prezentem dla wszystkich miłośników piesków, nawet tych, którzy nie są właścicielami czworonogów.

Z innej beczki – nie dla psów, ale dla miłośników psów! Gadżety w kształcie psów Reviewed by on . Tapeta – urządzasz albo remontujesz mieszkanie? Możesz na ścianie umieścić specjalną tapetę, która będzie przestawiała wiele wizerunków ulubionego pupila. Na ry Tapeta – urządzasz albo remontujesz mieszkanie? Możesz na ścianie umieścić specjalną tapetę, która będzie przestawiała wiele wizerunków ulubionego pupila. Na ry Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top