środa, 13 grudnia 2017

Indyjskie wesele

18 maja 2017 10:32 Zostaw komentarz

pies świadekIndyjskie wesele

Nasze ukochane psy coraz częściej towarzyszą nam w ważnych życiowych momentach. Tak też było w Indiach, gdzie suczka Pantu została drużbą swojej pani, podczas jej najważniejszego dnia w życiu.

Mitali Salvi z Zachodnich Indii, z zawodu trenerka psów, nie wyobrażała sobie, by w dniu jej zamążpójścia ukochana suczka trafiła do psiego hotelu lub została sama w domu. Postanowiła przydzielić jej specjalną rolę – została drużbą na ślubie. Pantu otrzymała piękną sukienkę z tego samego materiału, co kreacja panny młodej. Podczas ceremonii uczestniczyła w powitaniu i przez cały czas towarzyszyła młodej parze. Wzbudzała wielką sympatię i podziw, bo wyglądało na to, że bardzo wczuła się w swoją rolę. Była grzeczna i cierpliwa, nawet podczas sesji zdjęciowej i wesela. Mitali Salvi otrzymała dla swojej pupilki wiele ciepłych komentarzy i wyrazów uznania, nawet od obcych ludzi.

pies świadek

pies świadek

Indyjskie wesele Reviewed by on . Indyjskie wesele Nasze ukochane psy coraz częściej towarzyszą nam w ważnych życiowych momentach. Tak też było w Indiach, gdzie suczka Pantu została drużbą swoje Indyjskie wesele Nasze ukochane psy coraz częściej towarzyszą nam w ważnych życiowych momentach. Tak też było w Indiach, gdzie suczka Pantu została drużbą swoje Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top