środa, 23 stycznia 2019

Hunter dziękuje policji

7 września 2018 06:12 Zostaw komentarz
Hunter dziękuje policji

fot. Lubuska Policja

Hunter dziękuje policji

Pies Hunter zawdzięcza życie policjantom z komisariatu w Drezdenku i czujności mieszkańców Dobiegniewa (woj.lubuskie).

Pies w typie jagdterriera wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Mimo informacji rozpowszechnionej w internecie nie udało się go odnaleźć. Wcześniej podobne sytuacje się nie zdarzały.

W końcu do dyżurnego strzeleckiej komendy dotarła informacja od mieszkańców Dobiegniewa o niepokojącym ujadaniu zwierzęcia dochodzącym z zarośli. Ze zgłoszenia wynikało, że może chodzić o psa potrzebującego pilnej pomocy. Kiedy policjanci pojawili się na miejscu, usłyszeli głośne wycie.   Gęste zarośla i duży obszar utrudniały zlokalizowanie miejsce, z którego ono dochodziło. Pomocnym w szczęśliwym zakończeniu interwencji okazało się doświadczenie asp. szt. Waldemara Bakowicza, który na co dzień jest przewodnikiem psa służbowego.

Policjanci znaleźli w gęstej trzcinie skrajnie wyczerpanego psa. Zwierzę leżało na ziemi i nie było w stanie poruszać się o własnych siłach. Na szczęście pomoc przyszła na czas i wyczerpany terier wrócił do właścicieli. Nie miał żadnych obrażeń, jednak był bardzo wyczerpany i wymagał pomocy weterynarza.

źródło: policja.pl

 

Hunter dziękuje policji Reviewed by on . [caption id="attachment_35890" align="alignleft" width="300"] fot. Lubuska Policja[/caption] Hunter dziękuje policji Pies Hunter zawdzięcza życie policjantom z [caption id="attachment_35890" align="alignleft" width="300"] fot. Lubuska Policja[/caption] Hunter dziękuje policji Pies Hunter zawdzięcza życie policjantom z Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top