środa, 20 lutego 2019

Gwałt na niewidomym psie?

12 października 2018 06:06 Zostaw komentarz
Gwałt na niewidomym psie

fot. domowy monitorig/wykop.pl

Gwałt na niewidomym psie?

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie po zawiadomieniu Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Katowicach.

Film z domowego monitoringu nagrany na terenie katowickiej dzielnicy Janów nie zostawia wiele miejsca na domysły. Nastawiony przyjaźnie do ludzi i całkowicie ślepy pies nie bronił się przed sprawcą. Po prostu się poddał.
Patrycja Wojtyczka, inspektor katowickiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami powiedziała w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim, że oddział dostał zgłoszenie o mężczyźnie, który wtargnął na posesję i próbował seksualnie wykorzystać psa. – Na szczęście do tego nie doszło, ponieważ mężczyzna był tak pijany, że nie mógł się utrzymać na nogach – wyjaśniała Patrycja Wojtyczka.
Właścicielka psa była ze swoim czworonogiem u weterynarza, który potwierdził, że psu nic się nie stało. Zwierzę jest niewidome od urodzenia, ma 2,5 roku.
Sprawa została zgłoszona na policję, która początkowo nie chciała przyjąć zgłoszenia. – Policjanci nie chcieli obejrzeć płyty z nagrania z monitoringu z tego względu, że z posesji nic nie zniknęło, a zwierzęciu nic się nie stało. Dopiero po interwencji mediów policja zainteresowała się tym tematem – przyznaje przedstawicielka katowickiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Film ze zdarzenia pojawił się w jednym z popularnych serwisów. Towarzyszy mu opis: „(..) Dziś byłam na komisariacie w Katowicach zgłosić sprawę, ale bez dowodów że psu stała się krzywda nic nie mogą zrobić.”
źródło: nowiny24.pl
Gwałt na niewidomym psie? Reviewed by on . [caption id="attachment_36082" align="alignleft" width="300"] fot. domowy monitorig/wykop.pl[/caption] Gwałt na niewidomym psie? Policja prowadzi dochodzenie w [caption id="attachment_36082" align="alignleft" width="300"] fot. domowy monitorig/wykop.pl[/caption] Gwałt na niewidomym psie? Policja prowadzi dochodzenie w Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top