środa, 20 lutego 2019

Gra o psieżycie

6 lutego 2018 10:03 Zostaw komentarz

Gra o psieżycieGra o psieżycie

Firma Stalexport Autostrada Małopolska rozpoczęła kampanię edukacyjną zwracającą uwagę na problem psów porzucanych przy drogach.

Sednem kampanii i jej główną atrakcją jest konkurs adresowany do graczy Minecrafta. Ich wirtualne historie mają pomóc kreować odpowiedzialną i humanitarną postawę wobec zwierząt.
Do 25 lutego 2018 roku gracze mogą – za pośrednictwem specjalnego formularza – wysyłać linki do stworzonych w grze historii poruszających problem porzucania psów przy drogach. Na autorów najlepszych filmów czekają nagrody: fotel gamingowy, zestawy oryginalnych gadżetów z podpisami najlepszych graczy w Minecrafta. Nagrodą główną jest spotkanie z gwiazdami gry podczas finału kampanii, który odbędzie się w marcu tego roku.

– Pozbywanie się psów przez wyrzucanie ich z samochodów, czy zostawianie przy drogach, to realny problem, który w naszej kampanii przenosimy do świata wirtualnego. Korzystając z potencjału gry Minecraft oraz odwołując się do wrażliwości dzieci i młodzieży, mamy szansę trafić z naszym przekazem również do ich rodziców. Celem konkursu jest pokazanie w kreatywny sposób odpowiedzialności, z jaką wiąże się posiadanie psa i jak być dla zwierząt po ludzku dobrym – powiedział Wirtualnym Mediom Rafał Czechowski, rzecznik prasowy SAM.
Rozstrzygnięcie konkursu: 4 marca 2018 roku.

 

 

Gra o psieżycie Reviewed by on . Gra o psieżycie Firma Stalexport Autostrada Małopolska rozpoczęła kampanię edukacyjną zwracającą uwagę na problem psów porzucanych przy drogach. Sednem kampanii Gra o psieżycie Firma Stalexport Autostrada Małopolska rozpoczęła kampanię edukacyjną zwracającą uwagę na problem psów porzucanych przy drogach. Sednem kampanii Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top