środa, 23 stycznia 2019

Golden retriever omal nie utonął w błocie

8 stycznia 2018 05:01 Zostaw komentarz
Golden retriever omal nie utonął w błocie

fot. Straż Miejska w Swarzędzu

Golden retriever  omal nie utonął w błocie

Miejscy Strażnicy ze Swarzędza w ostatniej chwili uratowali tonącego w błotnistym bajorze psa.
Strażnicy patrolujący południową cześć gminy Swarzędz na terenie jednego z placów budowy w Zalasewie nie byli gotowi na taki widok. Przy ulicy Siewnej zauważyli goldena, który ugrzązł w głębokim bajorze. Pies był bardzo mocno wyziębiony i nie miał już siły ratować się przed utonięciem w błotnistej mazi.
Żeby się zbliżyć do psa i wyciągnąć go z błota, strażnicy najpierw musieli ułożyć „pomost” z drewnianych palet szczęśliwie znalezionych na budowie. Ważący kilkadziesiąt kilogramów golden retriver został przeniesiony na twarde podłoże i przewieziony do schroniska. – To suczka z dysplazją stawów biodrowych – napisali strażnicy na swoim profilu FB, dzięki czemu internauci szybko znaleźli właściciela psa.

 

 

 

 

Golden retriever omal nie utonął w błocie Reviewed by on . [caption id="attachment_34104" align="alignleft" width="300"] fot. Straż Miejska w Swarzędzu[/caption] Golden retriever  omal nie utonął w błocie Miejscy Strażn [caption id="attachment_34104" align="alignleft" width="300"] fot. Straż Miejska w Swarzędzu[/caption] Golden retriever  omal nie utonął w błocie Miejscy Strażn Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top