czwartek, 14 grudnia 2017

Usługi behawioralne

This topic contains 11 replies, has 8 voices, and was last updated by  gucios 2 months ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #10754
  mika1006
  mika1006
  Participant

  Witam, jeśli miewasz jakieś problemy z psem nie masz pojęcia jak zaradzić tej sytuacji skontaktuj się ze mną ,jestem studentką behawiorystki zwierząt na UP w Lublinie. Z pracą ze zwierzętami mam do czynienia od paru lat, szkolenie szczeniąt, układanie psów myśliwskich, praca z psami ze schroniska, uczenie pupili podstawowych komend, problemy z agresją i wiele innych ‚przypadków”.

  Nie czekaj aż problem sam się rozwiąże czy minie z czasem – zazwyczaj tak się nie dzieje. Możesz pomóc sobie i swojemu pupilowi – nie musicie cierpieć razem czy tolerować problemu. Można to zmienić – im szybciej tym lepiej.

  NA ZMIANY NIGDY NIE JEST ZA PÓŻNO, NIE MA SYTUACJI BEZ WYJŚCIA. KAŻDY PROBLEM MOŻNA ROZWIĄZAĆ POPRZEZ DOPASOWANIE ODPOWIEDNIEJ METODY DO KONKRETNEGO PRZYPADKU I ZABURZENIA.

  Zapraszam do kontaktu, wtedy udzielę więcej informacji.
  milena1024@gmail.com

  #10758
  tesia
  tesia
  Participant

  a możesz bardziej rozwinąć? Czy jesteś trenerem, gdzie robiłas kurs/y. Czy twoje „działanie” ogranicza się tylko do jakiegoś miejsca/miejsc, czy też jeszcze gdzieś indziej. Jak wiedza/rady/porady ma się do innych miejsc poza twoim np miejscem zamieszkania i/lub działania.?

  #10759
  mika1006
  mika1006
  Participant

  Jestem studentką na Uniwersytecie przyrodniczym w Lublinie, kier: Behawiorystyka zwierząt. Nie jestem za prowadzeniem porad wyłącznie za pośrednictwem telefonu, internetu i tego typu rzeczy. Na co dzień jestem w Zgorzelcu (woj.Dolnośląskie) oprócz tego często bywam w aglomeracji Śląskiej. Ogólnie skłaniam się do wyjazdu ,do klienta.

  #10765
  Matylda
  Matylda
  Participant

  A jakie posiadasz uprawnienia do pracy? Samo studiowanie do niczego nie daje ci uprawnień tym bardziej do ogłaszania swoich usług bez ich skończenia i posiadania dyplomu (Możesz hobbystycznie pomagać innym), do tego warto by było zrobić też jakieś dodatkowe kursy, coby ” było się czym chwalić „

  #11494
  korcia24
  korcia24
  Participant

  @Matylda – żeby być „behawiorystą”/trenerem nie trzeba mieć żadnych papierów 🙂
  Oczywiście, że można ukończyć UP w Lublinie, czy kurs dyplomowy COAPE, ale tak naprawdę 3/4 osób korzystających z usług behawiorysty nie zwraca uwagi czy ktoś cokolwiek skończył 😉

  #16891
  Bukka
  Bukka
  Participant

  a powinni na to zwracać uwagę, w przeciwnym razie swojemu psiakowi można zaszkodzić.
  Ja jakiś m-c temu była też na konsultacji z moim psiakiem – oczywiście u fachowca z papierami – koszt przedsięwzięcia to 20 zł – czyli nawet nie ma na czym oszczędzać

  #16894

  Aldona
  Participant

  @korcia24 i co Ty byś do takiego bez papierów poszła? Przecież to nie tak łatwo rozgryźć o co chodzi naszym pupilom. Jakby było łatwo to byśmy nie miały tych problemów.

  @bukka 20 zł a gdzie są takie niskie ceny?

  #16898
  Bukka
  Bukka
  Participant

  Cena była nisko bo to była akcja firmy szkoleniowej Vadecorso, cały dochód zostaje przekazany Fundacji Jak Pies z Kotem

  #16954

  Aldona
  Participant

  O jak ładnie z ich strony. Czyli to takie darmowe konsultacje w sumie, trochę charytatywne.

  #16958
  Bukka
  Bukka
  Participant

  ja mówiłam znajomym że ta opłata to taka „cegiełka” na fundację.
  ja trafiłam tam na p. Monikę – bardzo miła babka i konkretna, także jak coś naprawdę polecam

  #32963

  Wiadomo jak w każdym zawodzie liczą się umiejętności ale behawiorystyka napewno pomaga w rozumienie zachowań psów.

  #33232

  gucios
  Participant

  Behawiorysta potrafi zdyscyplinować każdego psa. Jeśli jest to wyjątkowo trudny przypadek może zalecić podawanie kalmvet z vetexpert preparatu łagodzącego objawy stresu niepokoju i agresji. Najczęściej jednak powód złego zachowania psów bardziej dotyczy opiekunów.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.

scroll to top