czwartek, 14 grudnia 2017

Usługi behawioralne

This topic contains 11 replies, has 8 voices, and was last updated by  gucios 2 months ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    mika1006
    mika1006
    Participant

Witam, jeśli miewasz jakieś problemy z psem nie masz pojęcia jak zaradzić tej sytuacji skontaktuj się ze mną ,jestem studentką behawiorystki zwierząt na UP w Lublinie. Z pracą ze zwierzętami mam do czynienia od paru lat, szkolenie szczeniąt, układanie psów myśliwskich, praca z psami ze schroniska, uczenie pupili podstawowych komend, problemy z agresją i wiele innych ‚przypadków”.

Nie czekaj aż problem sam się rozwiąże czy minie z czasem – zazwyczaj tak się nie dzieje. Możesz pomóc sobie i swojemu pupilowi – nie musicie cierpieć razem czy tolerować problemu. Można to zmienić – im szybciej tym lepiej.

NA ZMIANY NIGDY NIE JEST ZA PÓŻNO, NIE MA SYTUACJI BEZ WYJŚCIA. KAŻDY PROBLEM MOŻNA ROZWIĄZAĆ POPRZEZ DOPASOWANIE ODPOWIEDNIEJ METODY DO KONKRETNEGO PRZYPADKU I ZABURZENIA.

Zapraszam do kontaktu, wtedy udzielę więcej informacji.
    milena1024@gmail.com

tesia
    tesia
    Participant

a możesz bardziej rozwinąć? Czy jesteś trenerem, gdzie robiłas kurs/y. Czy twoje „działanie” ogranicza się tylko do jakiegoś miejsca/miejsc, czy też jeszcze gdzieś indziej. Jak wiedza/rady/porady ma się do innych miejsc poza twoim np miejscem zamieszkania i/lub działania.?

mika1006
    mika1006
    Participant

Jestem studentką na Uniwersytecie przyrodniczym w Lublinie, kier: Behawiorystyka zwierząt. Nie jestem za prowadzeniem porad wyłącznie za pośrednictwem telefonu, internetu i tego typu rzeczy. Na co dzień jestem w Zgorzelcu (woj.Dolnośląskie) oprócz tego często bywam w aglomeracji Śląskiej. Ogólnie skłaniam się do wyjazdu ,do klienta.

Matylda
    Matylda
    Participant

A jakie posiadasz uprawnienia do pracy? Samo studiowanie do niczego nie daje ci uprawnień tym bardziej do ogłaszania swoich usług bez ich skończenia i posiadania dyplomu (Możesz hobbystycznie pomagać innym), do tego warto by było zrobić też jakieś dodatkowe kursy, coby ” było się czym chwalić „

korcia24
    korcia24
    Participant

@Matylda – żeby być „behawiorystą”/trenerem nie trzeba mieć żadnych papierów 🙂
    Oczywiście, że można ukończyć UP w Lublinie, czy kurs dyplomowy COAPE, ale tak naprawdę 3/4 osób korzystających z usług behawiorysty nie zwraca uwagi czy ktoś cokolwiek skończył 😉

Bukka
    Bukka
    Participant

a powinni na to zwracać uwagę, w przeciwnym razie swojemu psiakowi można zaszkodzić.
    Ja jakiś m-c temu była też na konsultacji z moim psiakiem – oczywiście u fachowca z papierami – koszt przedsięwzięcia to 20 zł – czyli nawet nie ma na czym oszczędzać

Aldona
    Participant

@korcia24 i co Ty byś do takiego bez papierów poszła? Przecież to nie tak łatwo rozgryźć o co chodzi naszym pupilom. Jakby było łatwo to byśmy nie miały tych problemów.

@bukka 20 zł a gdzie są takie niskie ceny?

Bukka
    Bukka
    Participant

Cena była nisko bo to była akcja firmy szkoleniowej Vadecorso, cały dochód zostaje przekazany Fundacji Jak Pies z Kotem

Aldona
    Participant

O jak ładnie z ich strony. Czyli to takie darmowe konsultacje w sumie, trochę charytatywne.

Bukka
    Bukka
    Participant

ja mówiłam znajomym że ta opłata to taka „cegiełka” na fundację.
    ja trafiłam tam na p. Monikę – bardzo miła babka i konkretna, także jak coś naprawdę polecam

Wiadomo jak w każdym zawodzie liczą się umiejętności ale behawiorystyka napewno pomaga w rozumienie zachowań psów.

gucios
    Participant

Behawiorysta potrafi zdyscyplinować każdego psa. Jeśli jest to wyjątkowo trudny przypadek może zalecić podawanie kalmvet z vetexpert preparatu łagodzącego objawy stresu niepokoju i agresji. Najczęściej jednak powód złego zachowania psów bardziej dotyczy opiekunów.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.

scroll to top