poniedziałek, 25 marca 2019

REGULAMIN

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  admin 4 years, 8 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #3505

  admin
  Keymaster

  POSTANOWIENIA OGÓLNE

  1. Użytkownik przed rozpoczęciem korzystania z forum Pies.pl zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem.

  2. Wypowiadanie się na forum oznacza, że użytkownik zapoznał się z regulaminem forum Pies.pl, oraz że zobowiązuje się go przestrzegać.

  3. Administracja forum Pies.pl nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane komentarze. Za komentarze odpowiedzialność ponoszą użytkownicy serwisu Pies.pl. Wszelkie poglądy i opinie są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.

  4. Reklama w serwisie Pies.pl oraz na forum jest płatna. W celu jej zamieszczenia skontaktuj się z naszym działem reklamy. Nieprzestrzeganie tego wymogu, zamieszczanie treści i linków do komercyjnych serwisów, jest naruszeniem tego regulaminu i może skutkować usunięciem materiałów nieuzgodnionych.

  5. Umieszczanie na forum Pies.pl linków do konkurencyjnych serwisów jest zabronione. Podanie adresu internetowego innego forum lub serwisu o takiej tematyce skutkować będzie usunięciem wpisu. W sytuacji nagminnego łamania regulaminu użytkownik dostanie ostrzeżenie.

  6. Serwis Pies.pl nie popiera rozmnażania psów nierasowych – wszelkie wpisy i anonse związane z propozycjami krycia/szukania psa lub suki, będą usuwane. Dotyczy to także ogłoszeń pseudohodowli. Rasowy = rodowodowy.

  UŻYTKOWNICY

  1. Na forum Pies.pl panuje zasada: jeden użytkownik = jedno konto. Używanie jednocześnie dwóch i więcej kont jest zabronione. W przypadku wykrycia takich nieprawidłowości wszystkie konta zostaną usunięte. IP osób zakładających kolejne konto w celu oszukania innych użytkowników, np. w głosowaniach i konkursach, będą zapisywane i sprawdzane w pierwszej kolejności.

  2. Użytkownik ma prawo zgłosić swoje podejrzenia co do dublowania kont przez innych użytkowników.

  3. Przed zadaniem nowego pytania / założeniem nowego wątku na Forum, każdy Użytkownik ma obowiązek sprawdzenia poprzez wyszukiwarkę Forum, czy dany wątek już istnieje. Zapobiegnie to dublowaniu się i rozsiewaniu informacji po różnych zakątkach Forum oraz ułatwi komunikację między Użytkownikami.

  4. Użytkownik ma obowiązek odnosić się do pozostałych osób z szacunkiem i kulturą. Obraźliwe, dyskryminujące, niezgodne z prawem, wulgarne i niestosowne treści będą usuwane, a ich autorzy otrzymają upomnienie.

  5. Użytkownik ma prawo zgłosić obraźliwe treści innych użytkowników. Dla ułatwienia podjęcia odpowiednich kroków w stosunku do osób zachowujących się niestosownie i/ lub łamiących regulamin forum, prosimy o przesłanie wraz ze zgłoszeniem linków do konkretnych wypowiedzi.

  6. System ostrzeżeń, blokowania i usuwania kont:
  – po otrzymaniu ostrzeżenia następuje blokada konta na tydzień
  – gdy po odblokowaniu konta użytkownik nadal zachowuje się niestosownie lub łamie regulamin, konto zostanie zablokowane na miesiąc
  – w przypadku dalszego niestosownego zachowania lub łamania regulaminu konto zostanie usunięte

  * w przypadku kradzieży zdjęć, komentarzy, opisów innego użytkownika serwisu Pies.pl lub z innych stron, konto zostanie usunięte bez ostrzeżenia.

  7. Użytkownicy powinni zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie zasad ortografii i pisowni języka polskiego.

  8. Użytkownik ma obowiązek zakładania nowych tematów w odpowiednich dla jego treści podforach, po wcześniejszym sprawdzeniu (np. za pomocą wyszukiwarki forum), czy dany temat już nie istnieje.

  ADMINISTRATOR/ MODERATOR

  1. Administrator forum Pies.pl zastrzega sobie prawo do dodawania i modyfikowania kolejnych punktów regulaminu.

  2. Administrator/ moderator ma prawo edytować lub usuwać komentarze użytkowników bez powiadomienia oraz podania przyczyny.

  3. Administrator/ moderator ma prawo zwracać uwagę użytkownikowi, który zachowuje się niestosownie i/ lub łamie regulamin forum.

  4. W celu skontaktowania się z Administratorem/ moderatorem, prosimy o kontakt: klub@pies.pl.

Viewing 1 post (of 1 total)

The forum ‘REGULAMIN’ is closed to new topics and replies.

scroll to top