czwartek, 14 grudnia 2017

Pytania dotyczące pielęgnacji zębów u Yorka.

This topic contains 5 replies, has 5 voices, and was last updated by przyjaciolka_zwierzat przyjaciolka_zwierzat 1 month, 3 weeks ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    sonisia
    sonisia
    Participant

WITAM! Mój York nie chce otworzyć pyska, gdy chce mu umyć zęby. Ma specjalne szczoteczki i pastę dla psów. Gdy chcę mu włożyć do pyszczka szczoteczkę on ucieka i nie chce tego. 🙁
    Zastanawiam się jak go nauczyć posłuszeństwa podczas mycia. Czy kupienie produktu z firmy Over Zoo Animal Dent http://over-zoo.pl/pl/produkty/p/animal_dent.html jest dobrym rozwiązaniem??

Pozdrawiam!

avizlo
    avizlo
    Participant

Ucz swojego psa stopniowo, że nie ma czego się bać 😉 głaszcz go, a kiedy będzie spokojny podnoś mu delikatnie fafle na chwilę. Z czasem wydłużaj ten czas i podnoś je co raz wyżej, tak, aby móc ujrzeć więcej z zębów 😉 Dopiero kiedy pies będzie przyzwyczajony do podnoszenia fafli/otwierania pyszczka zacznij masować go delikatnie szczoteczką 🙂
    Proponuję nie kupować nic na razie – kamień nazębny jest u yorków popularny, ale jeśli Twój pupil regularnie będzie dostawał twarde gryzaki, żwacze, problem nie powinien się pojawiać 🙂

hubak
    Participant

No cóż, ja wiele próbowałem, ale dopiero żel pomógł mojemu psu i to bezbolesnie. Kupiłem go na Nie pamietam dobrze nazwy tego zelu, ale chyba to był orozyme. Pozdrawiam

hubak
    Participant

Otóż żel ten kupiłem na http://www.pozabiegu.pl. Nazwa łatwa do zapamietania, bo to tylko po zabiegu pl, a mogłoby być zamiast zabiegu.
    pozdrawiam

Okarolina
    Participant

ja korzystam z kosteczek, które oczyszczają pieska ząbki

Ja nie mam może yorka ale korzystam z kosteczek i nie mam takich problemów z moim Maxem.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.

scroll to top