czwartek, 14 grudnia 2017

Owczarek Szetlandzki (Sheltie)

This topic contains 21 replies, has 10 voices, and was last updated by  juliannatomaszewska95 2 months, 3 weeks ago.

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • Author
    AgaiRa
    AgaiRa
    Participant

Fakt, może collie był by fajny ale Wiktoria ma już parę psow a collie muszą mieć więcej ruchu niż zwykły pies, więc Wiktoria mogła by mieć za mało czasu na colliego. Ale ja nie decyduję czy Wiktoria będzie mieć psa czy nie więc niech lepiej sama o tym zdecyduje.

AgaiRa
    AgaiRa
    Participant

Fakt, collie są fajne ale Wiktoria ma już parę psow a collie są bardzo wymagające w kwestii ruchu i myślenia więc Wiktoria mogła by mieć za mało czasu dla wszystkich psow. A sheltie są mniej wymagające, ale niech lepiej Wiktoria zadecyduje. 😀

ferdi106
    ferdi106
    Participant

Nie byłabym pewna, co do mniejszych wymagań sheltie. Obie rasy muszą mieć wystarczająco dużo ruchu, i mają podobne wymagania dotyczące pielęgnacji ich długiej szaty…

N&D
    N&D
    Participant

Zgadzam się z Kryspiną (dobrze pamiętam? 😉 ).

ferdi106
    ferdi106
    Participant

Dobrze 🙂

Victoria
    Victoria
    Participant

Hola hola, nie tak szybko – nie ma robienia zmów za moimi plecami xD
    Jakie 3 psy, wypraszam sobie – Zołza jest dziadków 😛 (A Scooby ma swoje lata, kto wie czy go już w tym ’17 nie będzie…)
    Tak więc dla mnie i użytkowy ON nie byłby problemem jeśli chodzi o czas. Ale aktualnie szukam psa do trzymania w domu, a więc takiego, który będzie gubił jak najmniej sierści. Kolaki są świetnymi psami, szczególnie smooth’y podobają mi się przeokropnie 😉 Ale… No właśnie, gubią masę kłaków. Moja koleżanka trzyma aktualnie w domu DONa i nawet jednego włosa nie uświadczysz – jednak rodzice to takie stworzenia, że im nie wmówisz niektórych rzeczy… Nie raz już przecież widzieli, jak owczary potrafią linieć.

A ja nigdy nie mogę zapamiętać Twojego imienia xD Kryspina… Muszę sobie zapisać 😛

Colie są świetne ale zgadza się – trzeba dać im się wybiegać chociaż to chyba większość psów lubi 🙂

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)

You must be logged in to reply to this topic.

scroll to top