poniedziałek, 18 grudnia 2017

Mleko

This topic contains 9 replies, has 6 voices, and was last updated by  juliannatomaszewska95 3 months ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author

Evily
    Participant

Cześć!
    Czy pies może mleko BEZ LAKTOZOWE?

Łapka
    Łapka
    Participant

Tak 😉 Laktoza chyba właśnie jest tym, co w krowim mleku przeszkadza psom, przynajmniej szczeniakom. I mleko suczki jest bez laktozowe 🙂

tesia
    tesia
    Participant

jesli potrzebujesz dla szczeniąt, to możesz kupic w sklepie zoologicznym mleko w proszku dla szczeniąt. Krowie nie nadaje się do podawania, bo ma całkiem inny skład niż mleko suki.

Evily
    Participant

Nie, nie dla szczeniąt, dla mojej suni. Uwielbia je, a ja nie mam pewności, czy jej nie szkodzi. Oczywiście nie daję jej żadnych dużych ilości, czasami kilka kropli.
    Wiedziałam, że psy nie mogą zwykłego mleka, ale w domu i tak nie mamy żadnego innego niż bez laktozowe.

Łapka
    Łapka
    Participant

Mój też uwielbia mliczko 😀 Myślę, że bez laktozowe jest nieszkodliwe 🙂

tesia
    tesia
    Participant

aaa, no jeśli dla suni to mozna, o ile jest przyzwyczajona do takiego mleka. Generalnie mleko dla dorosłych psów nie ma żadnej wartości odżywczej, poza jedynie walorami smakowymi 🙂

Evily
    Participant

To dobrze 🙂 oczywiście wiem, że żadnych wartości to nie ma, ale czasami chcę coś suńce dać oryginalniejszego. Dzięki za odpowiedzi 😉

Aguti
    Aguti
    Participant

Kilka kropli nie powinno zaszkodzić. Sama też daje czasem Foxi kartonik po mleku do oblizania albo kożuch 😀

Samborowx89
    Participant

Przestańcie robić psiakom bezglutenowych i bez aktozowych posiłków. Moda modą ale nie krzywdzcie tym swoich psów. Zaraz będą dla psów diety wegańskie. Albo fruitariańskie. Opanujcie sie!

prędzej bez laktozy niż z laktozą ale to samo tyczy się człowieka często…

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.

scroll to top