sobota, 20 stycznia 2018

Finn bohaterem roku Międzynarodowego Funduszu na Rzecz Humanitarnego Traktowania Zwierząt

19 października 2017 11:48 Zostaw komentarz

Finn bohaterem roku Międzynarodowego Funduszu na Rzecz Humanitarnego Traktowania Zwierząt

Policyjny owczarek zadziała instynktownie i zasłonił policjanta przed ciosem nożem. Przeżył tylko dzięki szybkiej interwencji weterynaryjnej i trwającej cztery godziny operacji. 

Do incydentu doszło w październiku 2016 roku w Stevenege (hrabstwo Hertfordshire we wschodniej Anglii, na północ od Londynu). Brytyjski funkcjonariusz policji Dave Weddell został zaatakowany przez 16-latka uzbrojonego w 30-centymetrowy nóż myśliwski. Gdyby nie szybka reakcja psa, rana po nożu mogła okazać się dla policjanta śmiertelna. Policjant i jego czworonożny podopieczny Finn powrócili do czynnej służby po kilkunastu tygodniach rekonwalescencji. Pracowali razem siedem lat. Obecnie pies przeszedł na emeryturę i mieszka z rodziną Weddell.

Ceremonia wręczenia tytułu bohatera roku Międzynarodowego Funduszu na Rzecz Humanitarnego Traktowania Zwierząt odbyła się we wtorek w wyższej izbie brytyjskiego parlamentu, Izbie Lordów.

tekst na podstawie wp.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Finn bohaterem roku Międzynarodowego Funduszu na Rzecz Humanitarnego Traktowania Zwierząt Reviewed by on . Finn bohaterem roku Międzynarodowego Funduszu na Rzecz Humanitarnego Traktowania Zwierząt Policyjny owczarek zadziała instynktownie i zasłonił policjanta przed Finn bohaterem roku Międzynarodowego Funduszu na Rzecz Humanitarnego Traktowania Zwierząt Policyjny owczarek zadziała instynktownie i zasłonił policjanta przed Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top