poniedziałek, 25 marca 2019

Elektroniczna kość

30 maja 2018 06:10 2 komentarzy
Elektroniczna kość

fot. Ferrari Press Agency/EASTNEWS

Elektroniczna kość

Potrafi się obracać, przekręcać, przemieszczać, a przede wszystkim potrafi zająć psa do czasu powrotu właściciela do domu.

Wynalazcy nie śpią. Elektroniczna kość, choć ma dwa wymienne gumowe kółka, wygląda jak kość i do tego działa zdalnie. Dzięki aplikacji, właściciel psa może ją zaprogramować, lub w czasie rzeczywistym za pomocą wirtualnego joysticka bawić się z psem na odległość. Wickedbone, bo tak się nazywa urządzenie, zostało opracowane w Australii. Jeśli pies biegnie, Wickedbone biegnie za nim, kiedy pies goni urządzenie, odwraca się i ucieka. A kiedy pies ignoruje elektroniczną kość, urządzenie dokucza mu, aby wrócił do zabawy i dotknął go, sprawiając, że Wickedbone zareaguje w różnych trybach. – Taka konstrukcja sprawia, że psy mogą spędzać czas w zadziwiająco angażujący sposób grając i ciesząc się taką stymulacją umysłową i fizyczną, która zapewnia im aktywność, zdrowie i rozrywkę – przekonuje rzecznik firmy  Cheerble Technology Co.

Jak zapewnia producent, urządzenie jest miękkie, odporne na zniszczenie psimi zębami, łatwe do utrzymania w czystości i bezpieczne.

źródło: kikstarter

 

 

 

Elektroniczna kość Reviewed by on . [caption id="attachment_35188" align="alignleft" width="300"] fot. Ferrari Press Agency/EASTNEWS[/caption] Elektroniczna kość Potrafi się obracać, przekręcać, p [caption id="attachment_35188" align="alignleft" width="300"] fot. Ferrari Press Agency/EASTNEWS[/caption] Elektroniczna kość Potrafi się obracać, przekręcać, p Rating: 0

komentarze (2)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top