sobota, 20 stycznia 2018

Ekostraż uratowała wygłodniałą suczkę

7 listopada 2017 14:56 Zostaw komentarz
fot. Ekostraż

fot. Ekostraż

Ekostraż uratowała wygłodniałą starszą suczkę

Skrajnie wychudzone zwierzę rzuciło się na jedzenie, ale nadal było życzliwe wobec ludzi, w tym wobec właściciela, który się suczki wyparł. 

– Kiedy tam przyjechaliśmy, zobaczyliśmy na podwórku bardzo wychudzoną suczkę. Była bardzo osłabiona, ale nie bała się kontaktu – o interwencji opowiada Anna Chrobot z dolnośląskiego oddziału Ekostraży. Przy tej posesji było kilka mieszkań, ale zwierzę zaprowadziło ekostrażników pod jedne drzwi. Z lokalu wyszedł mężczyzna, który został przez psa rozpoznany, ale na pytanie, czy to jego pies, odpowiedział przecząco. W tej sprawie nie chciał też pomóc żaden z sąsiadów.

Suczka w typie owczarka belgijskiego została zabrana przez weterynarza i jest karmiona małymi porcjami. Według weterynarza, jej zły stan nie był spowodowany chorobą, tylko niedożywieniem. Na razie zamieszkała w mieszkaniu tymczasowym w bloku i bardzo boi się windy. Wolontariusze szukają dla niej stałego domu.

Jeśli ktoś chce się dorzucić do kosztów opieki i wizyt u weterynarza suczki z Prusic może to zrobić poprzez przekazanie darowizny na konto bankowe EKOSTRAŻY (78 1540 1030 2103 7774 4098 0001 z dopiskiem „Sunia z Prusic „).

 

 

Zapisz

Ekostraż uratowała wygłodniałą suczkę Reviewed by on . [caption id="attachment_33580" align="alignleft" width="300"] fot. Ekostraż[/caption] Ekostraż uratowała wygłodniałą starszą suczkę Skrajnie wychudzone zwierzę [caption id="attachment_33580" align="alignleft" width="300"] fot. Ekostraż[/caption] Ekostraż uratowała wygłodniałą starszą suczkę Skrajnie wychudzone zwierzę Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top