środa, 23 stycznia 2019

Ekologiczna buda

12 września 2018 06:01 Zostaw komentarz
Ekologiczna buda

fot. Ferrari Press Agency /EASTNEWS

Ekologiczna buda

Architekt Studia Schicketanz zaprojektował prawdziwie ekologiczny, wymarzony dom dla psa.

Doggy Dreamhouse ma trawiastą rampę przeznaczoną dla szczeniaków i psów, które lubią się wspinać na dach. Trawę automatycznie nawadnia elektroniczny czujnik umieszczony na dachu, który potrafi także napoić spragnionego zabawą psa. Wewnątrz budy znajduje się zasilany energią słoneczną wentylator, który ochłodzi wnętrze budy – idealnego schronienie przed letnim upałem. Przednia ściana domku otwiera się odsłaniając wbudowany w podłogę dren ułatwiający czyszczenie domku. Pod rampą znajduje się szuflada, która dodatkowo służy do przechowywania takich rzeczy jak zabawki i smakołyki dla czworonoga.

Szkoda, że budy … nie można jej kupić. Firma projektowa Studio Schicketanz, a konkretnie Loren Akin stworzył ekologiczną budę tylko w jednym egzemplarzu do wystawienia na aukcji, która odbędzie się 15 września 2018 roku w mieście Carmel w Kalifornii, gdzie mieści się siedziba firmy. Akcja ma na celu zapobieganie okrucieństwu wobec zwierząt.

Zainteresowanie ekologiczną budą jest jednak tak duże, że właścicielka studia Mary Ann Schicketanz zastanawia się nad jej produkcją.

 


 

Ekologiczna buda Reviewed by on . [caption id="attachment_35915" align="alignleft" width="300"] fot. Ferrari Press Agency /EASTNEWS[/caption] Ekologiczna buda Architekt Studia Schicketanz zaproj [caption id="attachment_35915" align="alignleft" width="300"] fot. Ferrari Press Agency /EASTNEWS[/caption] Ekologiczna buda Architekt Studia Schicketanz zaproj Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top