niedziela, 20 stycznia 2019

E-BOOKI

10-16-66 pren+zaj-ebook (Page 66)

Kto ma psa, ten wie, jak często szuka w internecie odpowiedzi na nurtujące go pytania i wskazówek, jak rozwiązać różne problemy. Informacji nie brakuje, ale nie wszystkie są wartościowe. Odsianie nieistotnych i nieprawdziwych danych może zająć mnóstwo czasu. Dlatego warto skorzystać ze sprawdzonego i zaufanego źródła, jakim jest „Przyjaciel Pies”. Przez wiele lat wypełnialiśmy kolejne numery pisma wiedzą, którą wciąż chcemy się dzielić z właścicielami czworonogów. Gdybyśmy chcieli ułożyć je jeden na drugim, powstałaby pokaźna wieża. Nie ma chyba zagadnienia, którego nie poruszyliśmy! Do niektórych wracamy, gdy pojawiają się nowe wątki i osoby ze świeżym spojrzeniem na temat.

Tym razem proponujemy kompleksowe podejście do wybranych zagadnień. E-booki Fotografowanie psów, Żywienie psów oraz Zabawy z psem i nauka sztuczek powstały w wyniku starannej selekcji artykułów z archiwalnych numerów, wciąż aktualnych i zawierających wiele przydatnych treści. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradnikami. Można wybrać  jeden lub zdecydować się na pakiet.

Więcej o e-bookach:
Fotografowanie psów
Zabawy z psem i nauka sztuczek
Żywienie psów

W PAKIECIE SIĘ OPŁACA! ZOBACZ CENY PAKIETÓW

*e-book
(format PDF z przeznaczeniem na systemy windows i android)*
Kolekcja składa się z najlepszych publikacji miesięcznika „Przyjaciel Pies”, dlatego ich jakość – choć możliwa do odczytu na czytnikach e-booków nie jest jednak idealna. Przez co ten produkt proponujemy jako dobry na system windows i android.

scroll to top