czwartek, 21 marca 2019

Cztery strzały do psa

4 kwietnia 2018 06:08 2 komentarzy
Cztery strzały do psa

fot. R.Olechowski/FB

Cztery strzały do psa

W Trąbkach Wielkich sąsiad zastrzelił sąsiadowi psa w lany poniedziałek. Twierdzi, że się przestraszył.

„Strzelał cztery razy, na środku drogi, wśród domków. Mogli zginąć ludzie” – opisywał sprawę na FB właściciel psa. Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim (woj. pomorskie) st. sierż. Jakub Radziwilski poinformował media, że przesłuchano już 36-letniego mężczyznę, który miał strzelać do psa, a także rodzinę właścicieli. Funkcjonariusze zabezpieczyli też broń i ciało psa.

Mężczyzna twierdzi, że wyszedł pobiegać oraz odbyć trening strzelecki, a kiedy wracał, pies przeskoczył ogrodzenie i zaatakował go. – Zrobiłem to w obronie własnej. Ja go powstrzymałem około 1,5 metra od siebie – tłumaczył w TVN24 mężczyzna, który jak się okazało, miał pozwolenie na broń.

Policja ustaliła, że pies był wielkości wilczura i był spokojnym psem, ale sprawca jest innego zdania: – To nie było tak, że on chciał się na mnie rzucić. On był już w ataku. Ja go powstrzymałem około 1,5 metra od siebie – twierdzi mężczyzna. Co innego mówi właściciel psa: – To był duży pies, ale łagodny. Jak kurierzy przyjeżdżali i paczki zostawiali, to wchodzili na posesję. Jeden kurier mi raz powiedział, że mam tak łagodnego psa, że złodziej śmiało mógłby wejść.

– Jest to może ciężkie do zrozumienia, ale cel był w ruchu. Powstrzymać cel w ruchu to nie jest łatwa sprawa, trzeba trafić. Pies po czwartym strzale niestety zdechł. Jest mi go szkoda – tłumaczył w mediach mężczyzna. – To ja zadzwoniłem na policję. Chroniłem swoje życie lub zdrowie. Bardzo lubię zwierzęta. Mam kota, mam psa, miałem też inne zwierzęta, ale szanuję też swoje zdrowie. Mam prawo do obrony.

 

 

Cztery strzały do psa Reviewed by on . [caption id="attachment_34791" align="alignleft" width="300"] fot. R.Olechowski/FB[/caption] Cztery strzały do psa W Trąbkach Wielkich sąsiad zastrzelił sąsiado [caption id="attachment_34791" align="alignleft" width="300"] fot. R.Olechowski/FB[/caption] Cztery strzały do psa W Trąbkach Wielkich sąsiad zastrzelił sąsiado Rating: 0

komentarze (2)

  • dwbem

    Typowy facet czyli tchórz i morderca ze strachu. Niedawno na widok mojego średniego pinczera na smyczy facet tak z 1,85 m wzrostu 5 metrów przede mną zawrócił i skręcił w boczną ścieżkę bo nie wiadomo co to za pies. A pies nawet na niego nie patrzył. A jakiś czas temu młody człowiek idacy z dziewczyną na widok mnie z psem przestawił dziewczxynę bliżej mnie czyli się nia zasłonił. To był dopiero dżentelmen. A mój pies też był na smyczy, szedl spokojnie i nawet nie zwrócił uwagi na tych ludzi. Oto współcześni rycerze i bohaterowie. Bo większość mijanych kobiet nie reaguje tak histerycznie nawet na widok rottweilera.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top