sobota, 20 stycznia 2018

Cesar Millan w Polsce!

2 marca 2017 10:38 Zostaw komentarz

CESAR MILLAN szuka psów do swojego pierwszego w Polsce pokazu na żywo, który odbędzie się w Łodzi „Once Upon a Dog Tour 2017″ !

To może być Twój pies!

Wydaje Ci się, że zachowanie Twojego psa wymaga poprawy ? Nie wiesz jak to zrobić? To jest Twoja szansa!

Jeśli uważasz, że Twój pies spełnia warunki by wiać udział na scenie na żywo w tym absolutnie wyjątkowym szkoleniu  – nie marnuj więcej czasu i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

CESAR MILLAN szuka psów do swojego pierwszego w Polsce pokazu na żywo, który odbędzie się w Łodzi „Once Upon a Dog Tour 2017″ !

Kto, jak nie znany i uwielbiany na całym świecie, Cesar Millan będzie najlepszym instruktorem!
Najmocniejszym i najbardziej interesującym elementem pokazów na żywo jest właśnie szkolenie psów zgłoszonych do show, podczas których Cesar Millan pokazuje opiekunom tych pupili swoją technikę, filozofię i triki, jakie są przydatne w wychowaniu zwierząt.
Ty i Twój pies czujcie się zaproszeni do skorzystania z tej wyjątkowej szansy – wyślijcie zgłoszenie już dziś.

Aby zgłosić swojego psa do castingu, należy wypełnić formularz na poniższej stronie – pola oznaczone * są wymagane. Nie zapomnijcie wypełnić zgłoszenia w języku angielskim.

https://www.cesarsway.com/2017-tour-application-form-open

POWODZENIA i do zobaczenia w Atlas Arenie w dniu 3 marca.

INFORMACJE OGÓLNE:

Cesar Millan w Polsce z nowym show na żywo, „Once upon a dog tour 2017”

Po niesamowitym sukcesie światowej trasy Cesar Millan – międzynarodowa gwiazda Nat Geo rozpoczyna nową trasę po Europie! Między innymi Cesar Millan w Polsce!
3 marca 2017, Atlas Arena, Łódź
Bilety w sprzedaży od 19 września 2016!

Cesar Millan w Polsce!

Cesar Millan W Polsce!

Po dwóch dekadach tresowania psów i zmieniania życia ich opiekunów na całym świecie psi treser Cesar Millan przyjeżdża z bardzo ekscytującą i emocjonującą trasą Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour 2017 do Europy.
Cesar Millan wystąpi 18 razy w 17 miastach w 11 różnych krajach. Zabierze widzów w przygodę edukacyjną przez wszystkie etapy życia psa… Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour pozwoli zrozumieć zachowania psów, będzie pełne nagrań wideo oraz prywatnych wspomnień tresera. To idealna rozrywka dla wszystkich członków rodziny w każdym wieku!
Bilety na Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour w Łodzi są dostępne
od 19 września 2016 od 10.00.
Bilety i informacje o trasie na www.cesarmillanlive.com i www.livenation.pl.

Znany z takich hitów telewizyjnych jak: „Zaklinacz psów” i „Cesar Millan na ratunek” Millan jest wybitnym autorytetem w tresowaniu psów. Podczas show przekaże widzom swoją filozofię zaufania, szacunku i miłości. Widowisko Cesara Millana będzie prawdziwą inspiracją dla miłośników psów. Pokaże on, w jaki sposób wychowywać psa od jego najmłodszych lat, by zbudować zdrową i szczęśliwą relację.

Podczas show Millan zaprezentuje pokazy psów na żywo oraz podzieli się z widzami ważnymi wskazówkami dotyczącymi wychowania psa w codziennych sytuacjach, takimi jak:
Jak oswoić nowego psa z domem
Jak zaspokoić potrzeby psa
Jak zbudować silne relacje oparte na zaufaniu, szacunku i miłości
Jak zmienić psa z “Księcia z Bajki” we “Władcę Domu”
Jakie są typowe zachowania psa w ciągu jego życia
Jak zapobiegać złemu zachowaniu psa
Jak poradzić sobie po utracie swojego najlepszego przyjaciela
I wiele więcej!

“Nie mogę się już doczekać, aby być znów w trasie i móc dzielić się z publicznością niezbędnymi wskazówkami, pomagającymi zbudować i utrzymać szczęśliwą relację z psem – mówi Millan – Wierzę, że wszystkie fazy życia psa tworzą piękną historię, jeżeli tylko jego właściciel mu w tym pomoże.”

Pages →  1 2

Cesar Millan w Polsce! Reviewed by on . CESAR MILLAN szuka psów do swojego pierwszego w Polsce pokazu na żywo, który odbędzie się w Łodzi „Once Upon a Dog Tour 2017" ! To może być Twój pies! Wydaje Ci CESAR MILLAN szuka psów do swojego pierwszego w Polsce pokazu na żywo, który odbędzie się w Łodzi „Once Upon a Dog Tour 2017" ! To może być Twój pies! Wydaje Ci Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top