czwartek, 13 grudnia 2018

Buda w szczerym polu

9 marca 2018 07:24 1 komentarz
Buda w szczerym polu

fot.jaw.pl

Buda w szczerym polu

Podczas spaceru, mieszkanka Byczyny (woj. opolskie) w szczerym polu natknęła się na zabitą deską budę dla psa i usłyszała skomlenie. W środku była wycieńczona suka z sześcioma szczeniakami.

Bestialstwo – takiego określenia użyła lekarz weterynarii z Jaworzna Izabella Kopacz opisując zachowanie osoby, która celowo skazała zwierzęta na pewną śmierć głodową.

– Wejście do budy było zabite deskami – mówił TVN24 Adrian Zięba, komendant straży miejskiej w Jaworznie – Zamknięcie było bardzo szczelne. Pod deskami był jeszcze fragment dywanu i plastikowa tablica od rejestracji samochodowej, a w środku siedem psów: suka i szczeniaki. Nie były w stanie wyjść samodzielnie – podkreśla Zięba.

Szczeniaki nie miały jeszcze jednej doby, jedno z było już martwe, reszta w stanie agonalnym. Zostały uśpione. Wyziębiona i wystraszona suka trafiła do schroniska dla zwierząt w Chełmku.

Straż miejska oraz jaworznicka policja szukają właścicieli psa.

 

 

Buda w szczerym polu Reviewed by on . [caption id="attachment_34568" align="alignleft" width="300"] fot.jaw.pl[/caption] Buda w szczerym polu Podczas spaceru, mieszkanka Byczyny (woj. opolskie) w sz [caption id="attachment_34568" align="alignleft" width="300"] fot.jaw.pl[/caption] Buda w szczerym polu Podczas spaceru, mieszkanka Byczyny (woj. opolskie) w sz Rating: 0

komentarze (1)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top