sobota, 17 listopada 2018

Bezpańska suczka zaopiekowała się noworodkiem

4 grudnia 2017 08:47 Zostaw komentarz
fot. YT

fot. YT

Bezpańska suczka zaopiekowała się noworodkiem

Zwykle człowiek ratuje psa, ale tym razem było inaczej. Gdyby nie bezpańska suczka, porzucony w krzakach miesięczny noworodek mógłby nie przeżyć nocy.

Przypadkowo przechodząca kobieta usłyszała dziwne odgłosy dochodzące z krzaków kolo jej domu. Argentynka Alejandra Griffa nie zlekceważyła ich. Weszła w krzaki i zobaczyła bezpańską suczkę opiekującą się swoimi szczeniakami oraz … noworodkiem, którego ogrzewała swoim ciałem. Dzięki postawie psa, dziecko nie było wychłodzone. Noworodek trafił do szpitala, a suczka wraz z potomstwem do weterynarza.

Okazało się, że matką porzuconego noworodka jest 33-latka cierpiąca na poważną depresję, której niestety nie leczyła. Kobieta porzuciła dziecko noc wcześniej – przez cały ten czas noworodkiem opiekowała się suczka, która od Alejandry Griffy dostała imię Way.

 

Bezpańska suczka zaopiekowała się noworodkiem Reviewed by on . [caption id="attachment_33772" align="alignleft" width="300"] fot. YT[/caption] Bezpańska suczka zaopiekowała się noworodkiem Zwykle człowiek ratuje psa, ale ty [caption id="attachment_33772" align="alignleft" width="300"] fot. YT[/caption] Bezpańska suczka zaopiekowała się noworodkiem Zwykle człowiek ratuje psa, ale ty Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top