czwartek, 21 lutego 2019

Śpiewająca Cheeky zadebiutowała w operze

14 listopada 2017 09:56 Zostaw komentarz
fot. Opera Narodowa w Zagrzebiu

fot. Opera Narodowa w Zagrzebiu

Suczka zadebiutowała na deskach chorwackiej Opery Narodowej w Zagrzebiu

Jack Russell Terrier o imieniu Cheeky dołączyła  do obsady opery „Kein Licht” francuskiego kompozytora Philippe Manoury na początku listopada.

Kompozytor szukał psa, który potrafi wydobyć z siebie zarówno niskie, jak i wysokie tony.  Casting nieprzypadkowo wygrała Cheekey. Na koncie miała już ponad 50 wcześniejszych występów w programach telewizyjnych oraz muzycznych teledyskach.  Według trenerki suczki Kariny Laproye Johansen, Cheeky jest bardzo spokojna, inteligentna i występami w operze zupełnie się nie stresuje.

Opera „Kein Licht” powstała w reakcji na katastrofę w elektrowni jądrowej w japońskiej Fukuszimie i jest metaforyczną refleksją na temat indywidualnej i zbiorowej odpowiedzialności za kwestie polityczne i środowiskowe oraz relacje między ludźmi a technologią.

 

 

 

Zapisz

Śpiewająca Cheeky zadebiutowała w operze Reviewed by on . [caption id="attachment_33620" align="alignleft" width="300"] fot. Opera Narodowa w Zagrzebiu[/caption] Suczka zadebiutowała na deskach chorwackiej Opery Narodo [caption id="attachment_33620" align="alignleft" width="300"] fot. Opera Narodowa w Zagrzebiu[/caption] Suczka zadebiutowała na deskach chorwackiej Opery Narodo Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top