środa, 23 stycznia 2019

SPA dla PSA

17 grudnia 2014 11:51 1 komentarz

SPA_ikonaNiejeden z nas marzy, żeby zrobić sobie wolne od szkolnej ławy lub biurka w pracy i pójść na relaksujący masaż albo zrobić sobie pachnącą kąpiel z bąbelkami… Takich przyjemności można zażyć w salonie SPA, czyli gabinecie oferującym zabiegi o charakterze relaksującym i upiększającym. Choć nie jest to tania przyjemność, niektórych właścicieli nie zniechęca, by posyłać do SPA własne psy. Takich salonów powstaje coraz więcej w Polsce, ale jeden z najbardziej luksusowych działa w stolicy Szwajcarii, w Zurychu. W gabinecie „Paw SPA” prowadzonym przez pochodzącą z Teksasu Alishę Giorgetti psy relaksują się, chudną i zmieniają fryzurki. Zdaniem Alishy, gabinety SPA dla psów będą wkrótce tak samo popularne, jak salony groomerskie. Psom, których właścicieli stać na wydanie (w przeliczeniu) 530 zł, proponuje się kąpiele w wodzie z minerałami, masaże, czesanie, fryzowanie, a nawet manikiur. Właścicielka salonu przyznaje, że jej klienci „podrzucają” swoje pupile do SPA przed pójściem do pracy i odbierają je wieczorem. Psy spędzają wówczas czas z kolegami i dużo spacerują, co wydaje się być lepszym rozwiązaniem, niż czekanie w samotności na powrót właściciela z biura. Miesięczny karnet w psim SPA kosztuje, bagatela, 5300 zł. Według Alishy, czworonogi po wizycie w salonie są „odświeżone” fizycznie i psychicznie, ładniej pachną i są sprawniejsze (- Piękny pies to szczęśliwy pies!- przekonuje Alisha). Dlaczego zabiegi w psim salonie są znacznie droższe, niż w „ludzkim”? – Bo ludzie podczas wizyty u stylisty nie szczekają, nie drapią i nie próbują ugryźć fryzjera – wyjaśnia z uśmiechem Alisha Giorgetii.
Health Spa Business Goes To The Dogs

Pages →  1 2 3 4 5

SPA dla PSA Reviewed by on . Niejeden z nas marzy, żeby zrobić sobie wolne od szkolnej ławy lub biurka w pracy i pójść na relaksujący masaż albo zrobić sobie pachnącą kąpiel z bąbelkami... Niejeden z nas marzy, żeby zrobić sobie wolne od szkolnej ławy lub biurka w pracy i pójść na relaksujący masaż albo zrobić sobie pachnącą kąpiel z bąbelkami... Rating: 0

komentarze (1)

  • Wanda

    Spa dla psa to chyba najlepsze miejsce dla naszych pupili jakie człowiek mógł kiedykolwiek wymyślić . Sama w przyszłości mam zamiar otworzenia hotelu dla psów i właśnie SPA :-))))))))))))

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top