piątek, 18 sierpnia 2017

Przyjaciel Pies nr 4/2017

29 marca 2017 09:59 4 komentarzy

04-17W numerze 4/2017:
Okiem sędziego:
Chow-chow
Rasa rzadka: Mastif belgijski
Rasa na życzenie: Clumber spaniel
Temat miesiąca: Szczeniak na medal.
Zdrowe aktywności
Psy pracujące: Stworzone do pasienia
Razem z psem: Nos czyni mistrza
Literackie portrety psów: Wsiąść do pociągu…
Z kogo brać przykład: Lek na całe zło
Rehabilitacja psów: Droga do sprawności
Różne: Listy do przyjaciela, Wywąchane
Spacer aleją gwiazd: Komu całusa na pożegnanie
Na wariackich papierach: Ścieranie paznokci
Przyjaciel od wieków: On jest pierwszy!
Fotowarsztaty
Konkurs fotograficzny: W domowym zaciszu

Drodzy Czytelnicy
Znamy się tak długo, że wszyscy przyzwyczailiśmy się myśleć, że tak będzie już zawsze. Tymczasem w naszej szybko zmieniającej się rzeczywistości nie ma nic stałego. Wszystko ewoluuje, przeobraża się, jest modyfikowane po to, by jeszcze lepiej spełniało oczekiwania odbiorców.
To znak czasów, w jakich żyjemy. PP także podlega tym samym prawom. Wzrost popularności mediów elektronicznych skłonił nas jakiś czas temu do unowocześnienia strony Pies.pl, a dzisiaj skłania nas do zawieszenia wydawania miesięcznika.
Co to oznacza? Tylko to, że po ukazaniu się kwietniowego numeru wszelkich informacji na temat pupili będziecie mogli szukać już nie w gazecie, a bezpośrednio w naszym portalu. Zachęcamy do korzystania z wiedzy naszych ekspertów i zainteresowania się zasobami sklepu, w którym wciąż można nabywać numery archiwalne i e-booki. Mamy nadzieję, że zmiana formuły: z tradycyjnej, papierowej, na elektroniczną, tylko w pierwszej chwili wyda Wam się znacząca, bo przecież wciąż będziecie z nami, dzięki naszej stronie.
Nim zapiszecie (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) adres naszego portalu w zakładce „ulubione”, sięgnijcie po numer kwietniowy i sprawdźcie, co warto przeczytać. Polecamy Waszej uwadze przede wszystkim temat miesiąca, będący zarazem kompendium wiedzy na temat opieki nad szczeniakiem. Wiosną częściej niż w innych porach roku decydujemy na kupno pupila. Warto wychowywać go „z głową”. Z kolei entuzjastom owczarków (i nie tylko) na pewno przypadnie do gustu tekst opisujący ich przystosowania do pasienia, a aktywnym opiekunom szukającym nowych wyzwań dla swoich psów – artykuł o warsztatach węchowych.
Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami przez 19 lat. Z wielką przyjemnością tworzyliśmy pismo dla tak wiernych Czytelników. Zapraszamy Was na stronę Pies.pl. Do zobaczeniu w wirtualnym świecie.

zamówi przycisk

Przyjaciel Pies nr 4/2017 Reviewed by on . W numerze 4/2017: Okiem sędziego: Chow-chow Rasa rzadka: Mastif belgijski Rasa na życzenie: Clumber spaniel Temat miesiąca: Szczeniak na medal. Zdrowe aktywnośc W numerze 4/2017: Okiem sędziego: Chow-chow Rasa rzadka: Mastif belgijski Rasa na życzenie: Clumber spaniel Temat miesiąca: Szczeniak na medal. Zdrowe aktywnośc Rating: 0

komentarze (4)

 • Justynaipsy

  Justynaipsy

  Jestem załamana 🙁 to dzięki tej gazecie zostałam wolontariuszem, uzyskałam większą wiedzę na temat psów niż w szkole (technik weterynarii), to dzięki WAM znam te wszystkie rasy, które obecnie strzygę.. 🙁 przykro mi strasznie. To dzięki WAM moje „tymczasowe” psy trafiały do nowych domów. To dzięki WAM moja mama w końcu zrozumiała, że moje życie będzie związane z psami (po przeczytaniu opublikowanego postu z bloga na jeszcze poprzedniej stronie PP). Jest mi tak strasznie przykro.. szafka mi się ugina od numerów magazynu.. To było wspaniałe 9 lat.. Dorastałam z Waszymi numerami…

 • 12piesek

  12piesek

  Smutno będzie bez Psa Przyjaciela, ale fajnie że chociaż strona internetowa będzie. I tak samo jak Wedlowska: Pozdrawiam redakcję.

 • Wedlowska

  Wedlowska

  Chcę tylko powiedzieć , że bardzo zżyłam się z PP, chociaż mój czas prenumerowania wcale nie był taki długi :/. Będę tęsknić ! Pozdrowienia dla was , droga Redakcjo :* ;).

 • Tofifi

  Tofifi

  Bardzo mi smutno, że nie będzie już PP. Ale mam pytanie: Czy gazeta będzie jeszcze kiedyś wydawana?

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top