środa, 29 marca 2017

Przyjaciel Pies nr 3/2017

22 lutego 2017 13:29 1 komentarz

okladka-03-17W numerze 3/2017:
Okiem sędziego:
Leonberger
Kompendium: Papillon i Phalene
Rasa na życzenie: Łajka zachodnio-syberyjska
Temat miesiąca: Co czytać, by wiedzieć.
Wszystko o psach
Psy zmieniły moje życie:
Maciej z Laponii
Razem z psem: Przyjaźń jak z nut
Pomysł na biznes: Zanim pies przyjdzie
do lekarza
W zgodzie z prawem: Pomoc z dedykacją
Rodzina i psy: By od przybytku
nie bolała głowa
Różne: Listy do przyjaciela,
Wywąchane
Spacer aleją gwiazd: Życie w La La Landzie
Na wariackich papierach: Zimowa kreacja
Ajaks wkracza do gry: Łowy na grubego zwierza
Fotowarsztaty
Konkurs fotograficzny: Zimowe zabawy

Drodzy Czytelnicy
Czy zastanawialiście się kiedyś, do czego inspirują nas psy? Prawdopodobnie łatwiej byłoby powiedzieć, do czego nie inspirują.
Dzięki nim uprawiamy sporty, zaczynamy fotografować, rysować, nawet dziergać na szydełku, a tematem naszych dzieł są oczywiście czworonogi. Zdarza się też, że podejmujemy decyzję o założeniu własnego biznesu i oferujemy wybrane usługi innym psiarzom. A jeśli już mamy czas na to, by na przykład poczytać, to sięgamy po książki (oczywiście) także o psach, bo chcemy o nich wiedzieć jak najwięcej.
Wiedzy nigdy dość. Z tą myślą wybraliśmy się do księgarni, by zobaczyć, co właściciele psów w niej znajdą. Oferta wydawnicza jest bardzo bogata. Miłośnicy czworonogów mogą wybierać wśród albumów, przewodników po rasach, poradników i powieści, zarówno nowych, jak i znanych, lubianych i wznawianych od lat. Szczegółowy przegląd pozycji znajdziecie w naszym temacie miesiąca. Ostrzegamy, że apetyt rośnie w miarę czytania i po lekturze będziecie musieli udać się na zakupy.
Założenie własnej firmy w ten czy inny sposób związanej z psimi sprawami bywa trudne. Jeszcze bardziej skomplikowane jest założenie przychodni czy kliniki weterynaryjnej. Z jednej strony konieczne jest zdobycie odpowiednich kwalifikacji i uprawnień lub zatrudnienie odpowiedniego personelu, z drugiej spełnienie szeregu warunków formalnych, by taka placówka mogła przyjmować pacjentów.
Artykuł na ten temat polecamy przyszłym i praktykującym weterynarzom. Może okaże się dobrym przewodnikiem.
Obecność psa w domu wywołuje różne emocje. Radość, że jest i merda ogonem, złość, gdy pożre ulubione kapcie, zdenerwowanie, gdy choruje lub psoci. Kiedy mieszka z nami kudłaty pupil, trudno się nudzić, a co dopiero, gdy pod naszym dachem żyją dwa albo trzy zwierzaki. Czy to dobry pomysł, by powiększyć liczbę domowników o kolejnego futrzaka? Poznajcie opinie behawiorystów, by w przyszłości wiedzieć, czego się spodziewać.

zamówi przycisk

Przyjaciel Pies nr 3/2017 Reviewed by on . W numerze 3/2017: Okiem sędziego: Leonberger Kompendium: Papillon i Phalene Rasa na życzenie: Łajka zachodnio-syberyjska Temat miesiąca: Co czytać, by wiedzieć. W numerze 3/2017: Okiem sędziego: Leonberger Kompendium: Papillon i Phalene Rasa na życzenie: Łajka zachodnio-syberyjska Temat miesiąca: Co czytać, by wiedzieć. Rating: 0

komentarze (1)

  • Huskylove

    Huskylove

    Papillony – nareszcie! 😀 I ten temat miesiąca – wprost stworzony dla mnie, książkoholiczki. 😉 Teraz pozostaje mi tylko wyglądać listonosza. 😉

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top