czwartek, 19 października 2017

Przeprowadzka.

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  Okarolina 1 year, 1 month ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    fadulot
    fadulot
    Participant

Niestety niedługo będę zmuszona przeprowadzić się do bloku. Mój pies (biszkoptowy labrador samiec 5 lat) zostaje u dziadków. Mieszkają oni na drugim końcu małego miasteczka w którym mieszkam, będę bywać u nich z tego powodu bardzo często. Chciałabym również zabierać czasami pieska do bloku. Zdaję sobie sprawę że może nie czuć on się tam dobrze dlatego chciałabym poprosić o wszelkie porady dotyczące udogodnienia życia niesfornego labradora w bloku. Zastrzegę od razu że pies nie należy do tych bardzo ułożonych ale też nie należy do tych najgorszych. Z kolei blok jest dosłownie koło znaku wyjazdu z mojego miasteczka i otaczają go szerokie pola i lasy.

ferdi106
    ferdi106
    Participant

Jeśli pies zapozna się z mieszkaniem i okolicami bloku po kilku takowych wizytach, to na pewno nie powinno być problemu. Jeśli jednak nie będzie potrafił oswoić się z otoczeniem, możesz zabrać kilka jego zabawek (tylko nie wszystkie! 😉 ) lub kocyk ze starego domu, by miał przy sobie znane mu zapachy. Spędzaj z nim dużo czasu w nowym mieszkania a napewno dacie radę przyzwyczaić się do nowego miejsca (nawet jeśli jest ono jedynie odwiedzane przez psa 😉 ). Mam nadzieję, że pomogłam. Powodzenia! 🙂

Okarolina
    Participant

Długie spacery, smakołyki i dużo zabawek

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

scroll to top